Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

200 Mb/s přes domácí elektriku

redakce 25.08.2010

Western Digital představil novou síťovou sadu WD Livewire Powerline AV, která umí využít elektrické zásuvky pro šíření HD videa k připojenému domácímu kinu. Je kompatibilní se standardem HomePlug AV a umožňuje využívat elektrické zásuvky pro šíření zabezpečeného a spolehlivého vysokorychlostního připojení po domácnosti.

Síťová sada WD Livewire Powerline AV doplňuje řadu přehrávačů médií WD TV a zákazníkům dokáže výrazně zjednodušit tok HD videa k domácímu kinu, přenášet velké soubory nebo hrát multiplayerové online hry bez nutnosti natahovat po domácnosti síťové kabely. Síťová sada WD Livewire Powerline AV nabízí na každém ze dvou přiložených adaptérů čtyři porty a uživatelům tak umožňuje připojit k  vysokorychlostní síti router a až sedm dalších zařízení.

Pro integrované řešení zábavy mohou uživatelé ukládat digitální média na domácím pevném disku WD’s My Book World Edition, nebo jakémkoliv NAS disku, a posílat fotografie, hudbu a HD video po síťové sadě WD Livewire Powerline AV do některého z přehrávačů řady WD TV nebo jiného zařízení kompatibilního se standardem DLNA. Síťová sada WD Livewire Powerline AV je certifikována pro standard HomePlug AV, IEEE 802.3 a IEEE 802.3u. Sada vyžaduje ethernetový router a elektrické zásuvky se střídavým proudem.

Na novou síťovou sadu WD Livewire Powerline AV je poskytována dvouletá záruka a je dostupná nyní u vybraných prodejců. Doporučená maloobchodní cena činí 129 EUR.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud