Přejít k hlavnímu obsahu

3 důvody, proč říct ANO iPhonu

redakce 17.10.2022

Stačí jenom 3 důvody, které vás okamžitě přesvědčí o tom, proč byste si měli pořídit iPhone. Není to jenom o skvělém a nestárnoucím designu, který iPhone odlišuje od konkurence.

Snadné použití, které si rychle zamilujete

Na iPhonech si každý zamiloval jejich jednoduché a intuitivní ovládání. Ať už si pořídíte nejnovější iPhone 14 nebo starší iPhone SE, všechny aplikace vypadají a fungují úplně stejně. Což se vám v případě operačního systému Android nestane. Operační systém iOS pracuje stále stejně. Dejte sbohem zasekanému telefonu a spadlým aplikacím.

3 funkce, které si okamžitě zamilujete:

  • S iPhonem nemusíte vytahovat peněženku. Pomocí Apple Pay zaplatíte jen přiložením svého nového telefonu k terminálu.
  • Vaše technika focení se s iPhonem posune zase o něco dál. Portrétová fotografie a nebo speciální Filmařský režim, se kterým dosáhnete stejně kvalitních záběrů jako profesionální filmař (touto funkcí disponuje třeba nový iPhone 14 Pro).
  • Virtuální asistentka Siri sice zatím mluví jen anglicky, ale můžete si být jisti, že se stane vaší nejoblíbenější kamarádkou. Přehraje vám oblíbenou písničku, ovládnete s ní svou chytrou domácnost a vytočí za vás tchýni – ale konverzovat už s ní budete muset vy. A pokud se budete nudit, poproste Siri, ať vám řekne vtip.

Ekosystém Apple vám usnadní každodenní život

Když už jednou propadnete firmě Apple, nezůstanete pravděpodobně pouze u jednoho produktu. K novému telefonu iPhone 14 Pro Max vám tak po čase přibydou i AirPods a MacBook, Apple Watch a nebo iPad.

Všechny vaše Apple přístroje spolu komunikují. Automaticky se vám synchronizují kontakty, kalendář, ale také i fotky. Telefonovat a odpovídat na SMS tak můžete klidně ze svého Macu a vyfocenou fotku z narozenin vašeho dítěte můžete rovnou v počítači upravit (a nemusíte si ji složitě posílat z telefonu do notebooku).

Žadoní vaše děti už o svůj vlastní telefon? Na iPhonu spustíte speciální režim Používání rodičovského dohledu. Jeho prostřednictvím pak určíte, kolik času mohou děti strávit v jednotlivých aplikacích, můžete jim zakázat přístup na stránky, které pro ně nejsou vhodné a také jim nastavíte nákupy v iTunes. Vaše děti tak dostanou vytoužený telefon a vy budete mít pod kontrolou vše, co na něm potomci dělají.

Vaše soukromí je v bezpečí

Vše, co si do iPhonu zaznamenáte, bude jen vaše a nikdo se k informacím nedostane – pokud jim to sami neumožníte. Všechna vaše data jsou zabezpečená a šifrovaná. Přístup k citlivým datům můžete v nastavení iPhonu jednotlivým aplikacím povolit, ale i zakázat.

Díky Face ID se do vašeho telefonu dostanete opravdu jen vy. Speciální TrueDepth kamera snímá přesnou geometrii obličeje a uchovává vaše biometrická data (slouží pro jedinečnou identifikaci konkrétního člověka pomocí fyzických znaků) v bezpečí svého systému. K otevření telefonu vám tak stačí jenom přístroj podržet před svým obličejem. A můžete si být jisti, že se bez vašeho obličeje do mobilu nikdo nedostane.

Měření


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud