Přejít k hlavnímu obsahu

33 nástrojů pro speciální případy

redakce 15.01.2021

Možná je nepotřebujete každý den, ale až jejich chvíle přijde, určitě budete rádi, že je máte a že víte, kam pro ně sáhnout. 

Chip 02/2021:  Mnoho dříve velmi oceňovaných softwarových nástrojů postupem času velmi nabobtnalo. Například Nero Burning Rom byl dříve skutečně jen vypalovací software. V průběhu let se ale tento program vyvinul do multimediální sady, která také stříhá a konvertuje videa, stejně jako zálohuje data. S prohlížečem obrázků ACDSee máme podobnou zkušenost – také se stále znovu a znovu rozšiřuje o další funkce. Může to dojít do situace, že budou tyto programy pro uživatele už příliš robustní a složité. I proto dává mnoho lidí přednost starším verzím (což ale může být rizikové z bezpečnostního hlediska), nebo hledají jiná řešení.

Nemusíte se nechat tyranizovat trendem stále bobtnajícího softwaru. Na internetu a na Chip DVD najdete nespočet specializovaných nástrojů, které výborně plní pouze jeden, nebo jen velmi omezené množství úkolů a jsou v tom opravdu dobré. Na stránkách únorového Chipu vám představíme výběr nejlepších z těchto nástrojů. V prodeji už od 20. ledna.

Obsah: Všechna témata Chipu 02/2021


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud