Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

3DEXPO 2016

Pavel Trousil 13.05.2016

V Praze v Letňanech proběhla „největší výstava 3D technologií široko daleko“. Máme pro vás fotografie a informace o produktech z této výstavy a krátké video.

3DEXPO  je největší prodejní výstava stolních 3D tiskáren, 3D skenerů, příslušenství a služeb u nás. Účastníci výstavy se mohli seznámit s novými 3D tiskárnami, mohli navštívit řadu konferencí, nebo se podívat na souboj 3D tiskáren, probíhající přímo na výstavišti. Mohli pohovořit s odborníky z této oblasti a navázat užitečné kontakty. V pondělí také proběhla módní přehlídka, na které byla představena kolekce oděvních doplňků a šperků českých návrhářek a návrhářů vytvořených pomocí 3D tisku.

Do letošního ročníku souboje 3D tiskáren se zapojilo na dvacet tiskáren od téměř všech vystavovatelů. Zúčastnily se FFF/FDM i SLA/DLP tiskárny. Samotný souboj probíhal přímo na stáncích soutěžních týmů. Úkolem tiskáren bylo co nejdříve vytisknout 3D model, který byl k dispozici teprve před začátkem soutěže. Vítězem letošního ročníku byla tiskárna Ultimaker 2 Go týmu 3D Print Station.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud