Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

4K tablet Panasonic Toughpad

Pavel Trousil 16.07.2015

Společnost Panasonic vylepšila své 20palcové tablety a nabízí Toughpad s rozlišením 4K. Lze ho použít i jako monitor. 

Tablet je podle výrobce konstruován tak, aby přinesl výhody v odvětvích zpravodajství, fotografování, zdravotnictví, architektury, módy a maloobchodu. Model Panasonic Toughpad FZ-Y1 Standard je založen na procesoru Intel Core 5. generace. Má i vstupní port HDMI 2.0 pro využití jasného 4K displeje jako monitoru k zobrazení obsahu z jiných zdrojů. Kromě modelu Standard je k dispozici také model Value a později v tomto roce je plánován vysoce výkonný model Performance.

Tablet je vybaven citlivou IPSα LCD dotykovou obrazovkou s poměrem stran 15:10 a 230 ppi. Nabízí široké pozorovací úhly.  Mini DisplayPort doplňuje řadu portů pro profesionální použití (USB 3.0 s možností nabíjení, LAN, slot pro karty SD, čtečka čipových karet a dokovací konektor). Bezdrátová konektivita (Bluetooth a WLAN) umožňuje být ve spojení. Pro uložení dat slouží 256 GB SSD (128 GB u modelu Value).

Tělo tabletu je vyrobeno z hořčíkové slitiny. Je konstruován tak, aby vydržel pád z výšky 76 cm. V kombinaci s příslušenstvím, jako je stolní kolébka a přenosné pouzdro Panasonic, lze toto zařízení využít jako stolní počítač i jako tablet v terénu. Kolébku lze změnit v nakloněný stojan. Je k dispozici také VESA adaptér pro pevné uchycení.

Nejnovější modely tabletů Panasonic Toughpad FZ-Y1 budou dodávány od konce srpna a ceny budou začínat na 2499 € pro model Value a 2999 € pro model Standard.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud