Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

ADATA uvádí externí pevný disk HC500 pro TV a PC

Michal Bareš 30.10.2014

Společnost ADATA představila pevný disk Choice HC500 2.5" s podporou pro nahrávání TV programů. Prodává se v kapacitách 500 GB, 1 TB nebo 2 TB a používá USB 3.0.

web-hc500-titaniumgolden-nahled

ADATA Choice HC500

Externí disk lze připojit jak k počítači, tak k chytrému televizoru. V kombinaci s PC poslouží pro archivování dat, po připojení k TV získáte datové úložiště pro média, ze kterého můžete přehrávat filmy, hudbu a fotky. Že nestíháte svůj oblíbený TV program? Tak nechte svůj disk Choice HC500 připojený k TV a nehrávejte na něj hodiny televizního vysílání, které si můžete prohlédnout později ze záznamu.

Disk ADATA Choice HC500 lze využít i jako osobní cloudové datové úložiště. Dostupné jsou 500GB, 1TB nebo 2TB modely. Přímo na disku najdete software pro rychlou zálohu osobních souborů, kterým můžete na disk přenést své dokumenty, fotky, filmy nebo multimediální data, která byste chtěli využívat nejen prostřednictvím PC ale i na svém tabletu nebo smartphonu. Instalací intuitivního softwaru můžete nastavit váš disk HC500 jako osobní Cloud úložiště, ke kterému můžete mít přístup kdekoli z mobilních zařízení. Aplikace NTI Backup Now EZ je dostupná pro systém Windows a aplikaci NTI MiST můžete instalovat na Windows, Mac OS, Android a také systém iOS. Využívat můžete také další nástroje z webových stránek ADATA – stačí kliknout na link „Valuable Software“.

Disk ADATA Choice HC500 vám pomůže zálohovat data nejen do cloudu, ale zároveň jim poskytne i lokální ochranu. Pokud váš disk během chodu utrpí šok při nárazu, spustí se patentovaný ADATA G Shock Protection Sensor, který podle výrobce ochrání data a spustí červenou světelnou signalizaci na vašem HC500. Po návratu do normálního stavu se aktivuje modré světlo, které signalizuje, že byl provoz disku opět obnoven. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme