Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AirLive WN-250USB: Miniaturní Wi-Fi dongl

redakce 13.09.2010

AirLive představuje nejnovější model elegantního a výkonného bezdrátového USB adaptéru AirLive WN-250USB.

Tento model AirLive WN-250USB je vysokorychlostní USB zařízení v ultra kompaktním design, který umožňuje uživateli připojení počítače nebo notebooku k rychlé bezdrátové síti. Podporuje totiž standard 11N, který umožňuje širší příjem bezdrátového signálu a rychlost do 150Mbps.  Tento adaptér je kompatibilní s routery nebo přístupovými body se standardem 802.11b a 802.11g, což zvyšuje vaši flexibilitu začít budovat rychlejší bezdrátovou síť.
Standard 11N umožňuje připojení rychlostí až 150Mbps, což je 3x vyšší rychlost než standard 802.11g. Tento nový standard využívá MIMO technologii (Multiple-Input-Multiple-Output) a technologii smart antenna, což vám dovoluje se připojit k bezdrátovým sítím na větší vzdálenost. Pokud nemáte přístupový bod (access point) nebo ho potřebujete jen občas, je možno použít tento USB adaptér v módu přístupového bodu (AP). To vám umožní sdílet internetové připojení bezdrátově s přáteli nebo připojit více počítačů či notebooků, smartphonů nebo jiných zařízení.
Bezpečnost je také velmi důležitá, proto AirLive WN-250USB podporuje nejnovější bezpečnostní metody jako je WPA2, ale také WEP, WPA, AES TKIP atd.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud