Přejít k hlavnímu obsahu

Aiseesoft FoneLab

Martin Kučera 26.01.2014

Smazali jste v iPhonu nebo iPadu omylem fotografie z víkendu a naneštěstí nepoužíváte cloudové zálohy? Nevadí. Tento nástroj umí bezpečně nalézt smazané soubory, poznámky i kontakty v paměti přístroje a obnovit je zpět. Uveřejněno na Chip DVD 02/14

box-phonelab250 Plná verze Aiseesoft FoneLab z Chip DVD je skvělý záchranný nástroj pro obnovu dat z iPhonu, iPadu nebo přehrávače iPod touch. Umožňuje získat zpět ztracená a smazaná data. Kromě fotografií a videí, umožňuje FoneLab pohodlně obnovit i kontakty, zprávy, historii volání, hlasové zprávy, poznámky, záložky v browseru Safari, upomínky, záznamy kalendáře a obrázky z Photo Streamu. Samozřejmostí je podpora nejnovější verze operačního systému iOS 7 a nejnovějších přístrojů od Apple – iPhone 5S/5C, iPad Air a iPad mini 2. Program navíc dokáže extrahovat data i ze záloh iTunes odkud umí snadno vytáhnout i jednotlivé soubory a dílčí údaje bez nutnosti komplikovaného rozbalování zálohy do telefonu. Program je velice přehledný a ačkoliv nemá lokalizaci, s jeho použitím si poradí opravdu každý.

Na Chip DVD najdete plnou verzi programu Aiseesoft FoneLab v ceně 1500 Kč, kterou můžete po jednoduché registraci používat bez omezení.

  • Jazyk: anglicky
  • OS: Win XP/Vista/7/8 (32/64 bit)
  • Registrace online

Obnova dat ze zálohy v iTunes

FoneLab nabízí možnost obnovy dat z nešifrovaných záloh zařízení, uložených prostřednictvím programu iTunes. Při této práci nepotřebujete iOS zařízení. Spusťte FoneLab a vyberte funkci »Recover from iTunes Backup File«. Všechny zálohy realizované prostřednictvím programu iTunes uvidíte na monitoru setříděné podle jména zařízení a data. Vyberte příslušný soubor a klikněte na »Start Scan«. Po proskenování zálohy program vypíše všechna data dostupná k extrakci ze zálohy. Klikněte na »Recover« a vybrané položky budou uloženy na lokální pevný disk.

Obnova ze zálohy iTunes: Po kliknutí na Start, program vypíše všechny položky k extrakci ze záložního souboru.

Pokud byste chtěli obnovené položky vrátit zpět do svého zařízení, můžete použít některý z dalších nástrojů Aiseesoftu, jako například iPhone Transfer, který dokáže libovolně přesouvat multimediální soubory i další položky do přístroje nebo naopak zpět do počítače. Zvládne i přenosy mezi několika iOS zařízeními a dokonce umí ripovat filmové disky, převádět různé videoformáty a vytvářet různé typy vyzvánění. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud