Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

All-in-One tiskárny s připojením na internet

redakce 21.09.2010

Společnost HP oznámila novinky ve svém portfoliu tiskáren HP Officejet a uvedla na trh první tiskárny pro malé podniky s připojením na internet.

Kapitoly článku

Nové řady tiskáren HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One a HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One jsou určeny především pro firmy. Technologie HP ePrint, kterou nové tiskárny využívají, umožňuje uživatelům tisk z mobilního zařízení a z libovolného místa. Uživatelé také mohou tisknout obsah webových stránek bez použití počítače jen pomocí tiskových aplikací HP přímo na tiskárně.
HP ePrint přiděluje každé tiskárně e-mailovou adresu, která umožňuje tisk dokumentů v kanceláři, pokud je uživatel v terénu. Usnadňuje tisk dokumentů zákazníkům i kolegům, kteří jsou v kanceláři na návštěvě – bez nutnosti instalace ovladačů a softwaru. V zájmu bezpečnosti má každá tiskárna ePrint unikátní e-mailovou adresu, která je neveřejná, pokud ji ostatním neposkytne sám zákazník. Pro zvýšení bezpečnosti a ochrany soukromí zákazníků využívá HP také standardní filtry proti nevyžádané poště. E-mailovou adresu tiskárny lze kdykoliv přenastavit. Kromě toho lze vytvořit seznam povolených e-mailových adres, ze kterých tiskárna smí přijímat dokumenty k tisku.
Tiskové aplikace HP umožňují zákazníkům tisk webového obsahu bez použití počítače. Tyto aplikace jsou dostupné přímo prostřednictvím dotykového displeje tiskárny a poskytují služby Google Docs (snadné skenování dokumentů a jejich pozdější vytisknutí), Box.net (pro skenování, sdílení, správu a přístup k firemnímu obsahu online) a Biztree (pro přístup k firemním formulářům, jako např. k fakturám, smlouvám, příjmovým dokladům, právním ujednáním a kontrolním seznamům).

Řada HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One

Tiskárnu může prostřednictvím integrovaného kabelového i bezdrátového připojení k síti sdílet více počítačů. Model HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One má 6cm dotykový displej, poskytuje rychlý přístup k tiskovým aplikacím a umožňuje tisk prostřednictvím internetu. Tato bezdrátová tiskárna má rychlost tisku 15 str./min černobíle a 11 str./min barevně(5), nabízí zásobník na 250 archů papíru, automatický podavač na 35 stránek papíru (simplex), port USB a zdířky na paměťové karty. Umožňuje skenování a faxování dokumentů do počítače a složek na síti, kopírování oboustranných identifikačních karet na jednu stránku a další. Tiskárny jsou v prodeji v Evropě, na Středním východě a v Africe za cenu 269 EUR.(6)
Model HP Officejet Pro 8500A Plus e-All-in-One má větší dotykový displej (10,9 cm), automatický oboustranný podavač dokumentů na 50 stránek, sklo velikosti stránky Legal a poskytuje funkci skeneru a faxu s odesíláním na e-mailovou adresu.
Tiskárny řady HP Officejet Pro 8500A e-All-in-One jsou kompatibilní se sadou HP 940XL Officejet Value Pack. Tato nová sada obsahuje 100 listů papíru HP Professional Inkjet 180 glossy a tři barevné inkoustové kazety HP 940XL Officejet (azurová, magenta, žlutá). Sada dále obsahuje CD HP Business Marketing Design s nabídkou marketingových šablon a radami pro tvorbu designu.

HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One

Tiskárna HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One umožňuje kabelové i bezdrátové připojení a tisk obchodních materiálů o rozměrech 8 x 13 cm až 33 x 48 cm (formát papíru A3+). Jde o první širokoformátovou tiskárnu typu all-in-one s připojením na internet s nízkými provozními náklady.
Kromě možnosti faxování, kopírování a skenování tato tiskárna nabízí tisk rychlostí až 10 str./min černobíle a 7 str./min barevně a nabízí zásobník na 150 archů papíru, automatický podavač na 35 stránek papíru (simplex), port USB, zdířky na paměťové karty, 6cm dotykový displej a řešení CopySmart.
Tiskárny řady HP Officejet Pro 7500A Wide Format e-All-in-One jsou kompatibilní se sadou HP 920XL Officejet Value Pack. Tato sada obsahuje 50 listů papíru HP Professional Inkjet 180 matte a tři barevné inkoustové kazety HP 920XL Officejet (azurová, magenta, žlutá). Sada dále obsahuje CD HP Business Marketing Design se nabídkou marketingových šablon a radami pro tvorbu designu.Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud