Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Asus představil PadFone Infinity

redakce 27.02.2013

Je to jen měsíc, co jsme měli na test tabletový smartphone Asus PadFone 2 a výrobce již představil novější model. V prodeji bude asi až po polovině roku, ale základní specifikace a fotografie již máme. Smartphone bude 5“ a displeje telefonu i dokovací tabletové stanice budou Full HD. Bude mít o trochu rychlejší 4jádrový CPU a podporu LTE.

 

 

 

Tělo smartphonu Asus PadFone Infinity má tloušťku jen 6,3 milimetru a je vyrobeno z hliníku. Pětipalcový displej disponuje rozlišením 1920 x 1080 bodů s jemností 441 pixelů na palec. Úložiště o kapacitě 64 GB doplňuje čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 600 1,7 GHz. PadFone 2 má také čtyřjádro, ale s frekvencí 1,5 GHz). Telefon podporuje LTE sítě s rychlostí stahování dat až 100Mb/s a DC-HSPA+ (až 42Mb/s).

Asus PadFone Infinity je dále vybaven 13megapixelovým fotoaparátem s clonou f/2.0 a pětisegmentovými čočkami. Speciální procesor vylepšuje kvalitu fotek při špatném osvětlení a podle výrobce umožňuje zachytit až 100 sekvenčních fotek a zároveň nahrávat 1080p Full HD video. PadFone Infinity obsahuje MyDP port, který umožňuje přenášet 1080p Full HD video prostřednictvím  mikroUSB portu.

PadFone Infinity obsahuje nové přeinstalované aplikace Asus, mezi které patří SuperNote 3.1 pro zapisování poznámek, Story sloužící k vytváření fotoalb a Asus Echo k hlasovému ovládání PadFone Infinity. PadFone Infinity vydrží podle výrobce bez nabíjení až 19 hodin hovoru v 3G síti a až 40 hodin při zapojení do dokovací stanice PadFone Infinity Station. PadFone Infinity Station disponuje baterií, která dokáže plně dobít PadFone Infinity až třikrát.

Zařízení se má začít prodávat během dubna na Tchajwanu a v průběhu druhého čtvrtletí roku 2013 také v dalších vybraných zemích. Cena PadFone Infinity 64 GB včetně PadFone Infinity Station je 999 Eur. Dostupnost a cena v České republice budou upřesněny v blízké budoucnosti.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud