Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AVG pro zvýšení výkonu PC i Androidu

Pavel Trousil 06.05.2015

Společnost AVG vydala aktualizace svých nástrojů pro zvýšení výkonu PC, Macu i zařízení s Androidem. Aktualizace nástrojů AVG PC TuneUp 2015, AVG Cleaner pro Android a AVG Cleaner pro Mac pomohou udržet výkon zařízení na maximu.

avg-cleaner-for-android-2-3-1-nahled

Firma AVG Technologies oznámila aktualizace produktů zlepšujících výkon v systémech Windows, Mac OS a Android. Nové verze AVG PC TuneUp 2015, AVG Cleaner pro Android a AVG Cleaner pro Mac pomáhají uživatelům s vyčištěním, zrychlením a prodloužením výdrže baterie jejich zařízení.

Interní testy AVG, které zkoušely chod AVG PC TuneUp společně s novou populární hrou Grand Theft Auto V, zaznamenaly na běžném notebooku s Windows průměrné zvýšení rychlosti o 20,7 % a nástroji se díky zdokonalenému čistícímu enginu povedlo na herním PC uvolnit celých 8 GB místa vyčištěním nepotřebných souborů služby Steam. 

Desktopové i mobilní aplikace jsou k dispozici samostatně nebo jako celý balíček s názvem AVG Performance, který je rovněž dostupný v rámci platformy AVG Zen. Pomocí ní se dají spravovat všechna zařízení uživatelů i jejich rodinných příslušníků z jediného ovládacího panelu. AVG Zen běží na stolních počítačích i mobilních zařízeních.

 

AVG PC TuneUp 2015 – zdokonalené čištění a připravenost na Windows 10

  • Čistí nepotřebné soubory ze složky stažených souborů, odstraňuje zbytečné instalační soubory vytvářené herní platformou Steam a nabízí důkladnější čištění prohlížeči Google Chrome. Všechny aktualizace se uživatelům instalují automaticky od 29. dubna.
  • AVG PC TuneUp a všech jeho 39 funkcí pro zrychlení a vyčištění PC je nyní kompatibilní s novým operačním systémem Windows 10, který by měl být vydán v létě 2015.

Stahujte na: http://www.avg.com/avg-pctuneup

 

AVG Cleaner pro Android 2.3.1 – nový Správce aplikací určí ty nejnáročnější aplikace:

 

  • Pomáhá určit náročné aplikace, které spotřebovávají baterii, vzácné místo v úložišti a používají příliš mobilní data chytrého telefonu, či tabletu. Klepnutím na jednotlivé kategorie mohou uživatelé jedním dotykem vybrat několik aplikací, které již nechtějí a okamžitě se jich zbavit.
  • Nová funkce Správce aplikací podává uživateli okamžitý přehled aplikací v užitečných grafech:
  • Běžící aplikace: Ukáže všechny běžící aplikace společně s množstvím operační paměti, kterou spotřebovávají
  • Nepoužívané aplikace: Určí všechny aplikace, které uživatel již dlouhou dobu nepoužil.
  • Využití dat, baterie a místa v úložišti: Pomáhá uživatelům odhalit ty největší aplikace a také ty s největší spotřebou baterie a mobilních dat.

 

Stahujte na: http://www.avg.com/…mory-cleaner

 

AVG Cleaner pro Mac (Build 4764):

  • Nyní poskytuje i čištění mezipaměti iPhoto, která se po čase může také stát problémem.
  • V novém uživatelském rozhraní je snadnější čistit nepotřebné a duplicitní soubory.

Stahujte na: http://www.avg.com/…aner-for-mac.

Kompletní balíček AVG Performance obsahuje všechny tři výše uvedené aplikace a je možné si jej předplatit na jeden rok (726 Kč) nebo 2 roky (1452 Kč). Samostatný produkt AVG PC TuneUp (verze 2015) je také k dispozici s ročním předplatným ve výši 798 Kč (na jedno PC). AVG Cleaner PRO pro Android je k dispozici samostatně za 20 Kč měsíčně nebo 100 Kč ročně (uvedené ceny v Kč jsou pouze orientační) z portálu AVG.com nebo obchodu Google Play. AVG Cleaner pro Mac je k dispozici zdarma z obchodu Mac App Store nebo ze stránek produktu AVG Cleaner pro Mac.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud