Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Belkin Smart TV

redakce 13.10.2011

Společnost Belkin představuje ucelené portfolio bezdrátových řešení, která vytěží maximum z vašeho chytrého televizoru a domácího kina. Nová řada zahrnuje adaptéry Smart TV Link s jedním a čtyřmi porty, adaptéry ScreenCast AV s jedním a čtyřmi porty a router Smart TV N600 DB.

Po celém světě roste počet chytrých televizorů prodaných do domácností, ve kterých jsou stále častější také domácí kina. Mnohé chytré televizory však zůstávají bez připojení, tzn. uživatelé často nevyužívají všechny výhody internetových televizorů.

Připojení chytrého televizoru je jednoduché a zprostředkuje vám přístup k velkému množství online obsahu. Můžete také zobrazovat fotografie a videa v HD z ostatních počítačů a zařízení v domácí síti, a to vše na širokoúhlé televizní obrazovce. Řešení pro chytré televizory od společnosti Belkin přinášejí bezkonkurenční domácí síť, která promění chytré internetové televizory v bezdrátová zařízení a připojí je snadno k online službám, jako je BBC iPlayer a YouTube.

Bezdrátový adaptér pro televizory HDTV – Smart TV Link od společnost Belkin – umožňuje připojit chytrý televizor bezdrátově k internetu a poskytuje mu rychlost a pokrytí dvou pásem. Adaptér odebírá napájení z kabelu USB, který se připojuje k televizoru. Smart TV Link nabízí mimořádný bezdrátový výkon prostřednictvím zařízení USB a na rozdíl od bezdrátových adaptérů od výrobců TV pracuje s téměř všemi značkami chytrých televizorů. Můžete ho namontovat kamkoli na zadní stranu televizoru a získat tak rozšířené přenosové možnosti.

Pokud vaše domácí kino zahrnuje více síťových přístrojů, čtyřportový adaptér Smart TV Link umožňuje připojit k internetu až čtyři zařízení AV, například chytrý televizor, přehrávač Blu-Ray, herní konzoli nebo síťový přehrávač médií. Čtyřportový adaptér Smart TV Link odebírá napájení z elektrické sítě a je kompatibilní se všemi internetovými zařízeními. Umožňuje připojit AV přístroj k routeru prostřednictvím dvou simultánních pásem 2,4 GHz a 5 GHz. Zprostředkovává tak optimalizovaný přenos videa ve 3D a HD – získáte snadný přístup k filmům, televizním epizodám a online hrám.

 Adaptér ScreenCast AV s jedním a čtyřmi porty umožňují bezdrátově připojit až čtyři zařízení domácího kina k televizoru HDTV prostřednictvím vysílače, který se připojuje k portu HDMI daného zařízení. Výkonný vysílač ScreenCast AV poskytuje dosah až 30 m při přímé viditelnosti, nebo 10 m pro zařízení v jiné místnosti či ve skříňce. Domácí kino si tak užijete bez viditelné změti kabelů.

 

Adaptér Smart TV Link a ScreenCast AV s jedním i čtyřmi porty spolupracují s téměř všemi internetovými televizory. Disponují dvěma pásmy, která poskytují lepší bezdrátové signály a vysoce kvalitní přenos videa ve 3D i HD. Nabízejí také snadné nastavení a bezdrátový přenos plug-and-play prostřednictvím stávající domácí sítě a bezdrátového routeru.

 

Router jako centrální bod domácí sítě umožňuje připojit více zařízení k internetu. Chcete-li využít plný potenciál chytrého televizoru pro přenos videa, potřebujete rychlé připojení. Router se silným signálem a pokrytím každého koutu domácnosti je tedy důležitější, než kdykoli předtím. Dvě simultánní pásma a technologie MultiBeam routeru Smart TV N600 DB zaručují vyšší rychlosti a širší pokrytí, a umožňují tak přenášet obsah, jako je video ve 3D a HD, rychlostí až 300 Mb/s v obou pásmech (2,4 a 5 GHz) bez zpoždění a ukládání do vyrovnávací paměti. Port USB dále umožňuje připojit tiskárnu USB nebo pevný disk a sdílet je na více počítačích.

 

Smart TV Link (F7D4555)1999 Kč

·         Univerzální – spolupracuje s většinou chytrých televizorů

·         Dvě pásma – optimalizována pro přenos videa ve 3D a HD

·         Vyšší výkon – lepší signál pro přenos videa v HD než zařízení USB

·         Snadná instalace – adaptér stačí připevnit na zadní stranu chytrého televizoru a připojit k jeho ethernetovému portu, potom můžete ihned zahájit přenos.

 

 

 

Čtyřportový adaptér Smart TV Link (F7D4550) – 2499Kč

·         Univerzální – spolupracuje s většinou internetových zařízení

·         Připojení čtyř zařízení AV – chytrý televizor, přehrávač Blu-ray, herní konzole a síťový přehrávač médií

·         Vysoký výkon – dvě simultánní pásma, 2,4 GHz a 5 GHz, poskytují plně optimalizovaný přenos videa ve 3D a HD

·         Snadná instalace – pomocí tlačítka WPS nebo jednoduchého průvodce

 

ScreenCast AV (F7D4510) – 5999 Kč

·         Bezdrátový dosah až 30 m při přímé viditelnosti – AV vybavení můžete umístit mimo dohled, dokonce i do jiného pokoje

·         Plné vysoké rozlišení (HD) 1080p, trojrozměrné video a prostorový zvuk 5.1

·         Dodaný infračervený snímač zajistí plné ovládání zábavního systému stávajícími dálkovými ovladači.

·         Přijímač můžete umístit na stůl nebo namontovat na stěnu

·         Snadná instalace plug-and-play

 

 ScreenCast AV 4 (F7D4515) – 6999 Kč

·         Připojení čtyř zařízení – například přehrávače Blu-ray, digitálního videorekordéru nebo herní konzole

·         Bezdrátový dosah až 30 m při přímé viditelnosti – AV vybavení můžete umístit mimo dohled, dokonce i do jiného pokoje

·         Plné vysoké rozlišení (HD) 1080p, trojrozměrné video a prostorový zvuk 5.1

·         Dodaný infračervený snímač zajistí plné ovládání zábavního systému stávajícími dálkovými ovladači

·         Přijímač můžete umístit na stůl nebo namontovat na stěnu

·         Snadná instalace plug-and-play

 

Bezdrátový router Smart TV N600 DB (F9K1102AV) – 1999 Kč

·         Simultánní dvoupásmový provoz na frekvencích 2,4 Ghz a 5 Ghz

·         Rychlost bezdrátové sítě až 300 Mb/s (2,4 Ghz) + 300 Mb/s (5 Ghz)

·         Jeden port USB pro bezdrátový tisk nebo úložiště

·         Aplikace Self-Healing zjišťuje a řeší problémy se sítí

·         Aplikace Video Mover pro bezdrátový přenos videa po celém domě

·         Aplikace Print Zone umožňuje tisknout z libovolného místa v domácnosti

·         Aplikace Memory Safe automaticky zálohuje soubory na externí pevný disk

·         Easy Setup a předem nastavené zabezpečení

 

 

DOSTUPNOST

Nová řada bude dostupná od listopadu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud