Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

BenQ P1410 se 7x optickým zoomem za 2880 Kč

redakce 05.09.2011

Společnost BenQ představila nový digitální kompakt P1410 s 14Mpx snímačem, 3“ náhledovým displejem, 7násobným optickým zoomem a tloušťkou jen 19 mm. Bude stát jen 2880 Kč vč. DPH.

Tento fotoaparát je určen pro méně náročné, ale o to hravější zákazníky z řad mládeže. Ti ocení širokou škálu fotografických módů, kam patří například režimy miniatura, LOMO efekt nebo rybí oko. V módu miniatury (Toy mode) fotoaparát automaticky aplikuje rozostření a zvýší kontrast barev. Režim LOMO přidává efekt retro odstínů barev či vinětace. Režim Color Accent (zdůraznění barvy) umožňuje vybrat jednu barvu a převést zbytek obrázku do černo-bílé. Tato funkce je dostupná rovněž při natáčeni videa. K dosažení polokulového vzhledu fotografií lze využít mód Rybí oko - dosáhnete tak nového zdroje zábavy a neotřelých tvůrčích možností.

Fotoaparát BenQ P1410 díky technologii vylepšení obrazu HDRII (High Dynamic Range) dokáže automaticky korigovat nejtmavší a nejjasnější místa v kompozici a nabídnout tak obrázky s optimálním podáním jasu. Tato funkce se vám nejvíce osvědčí pro fotografování venkovních scenérií za extrémního osvětlení, ať už se jedná o východ nebo západ slunce či scenérií se silným protisvětlem. Fotoaparát P1410 dále automaticky vylepšuje texturu pleti snímaných osob. Režim Skin soften z obličeje zase velmi elegantním způsobem odstraní nežádoucí pihy, vrásky nebo skvrny.

S fotoaparátem lze natáčet i video v rozlišení 720p, přičemž i při záznamu videa lze využít řady fotografických modů. Jeden z nich umožňuje zaznamenávat videa se zdůrazněním určitých barevných odstínů a automatickou úpravou jasu, což oceníte zejména v situacích, kdy budete vystaveni přímému slunečnímu svitu. Dalšími funkcemi jsou - Super Makro režim pracující již od vzdálenosti 2 cm, detekce úsměvu, inteligentní automatický režim, rozpoznávání obličejů, funkce pro tvorbu panoramat a specializovaný mód pro noční scény.

Fotoaparát využívá vestavěnou optickou stabilizaci ve spolupráci se stabilizačním softwarem a k dostání bude od poloviny září 2011.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud