Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

BenQ uvádí nový herní monitor

redakce 14.09.2015

BenQ RL2460HT nabídne řadu vylepšení, jako např. Fighting Mode nebo HDMI výstup pro konzolové hry, ale také nejnovější technologie BenQ Flicker-free, Black eQualizer, Low Blue Light a GTG odezvu pouhou 1 ms. 

Nechybí ani Precision Scale System, tedy funkce, díky které lze monitor nastavit jak výškově, tak i natočit jako Pivot. Nový 24“ Full HD herní monitor disponuje rozlišením 1 920 x 1 080 bodů, 16,7 miliony barev, kontrastem 1 000 : 1 a je světově první, který je optimalizovaný pro hraní v rychlém sledu. Zároveň je to poprvé, kdy BenQ spolupracovalo na vývoji nového Fighting Mode s profesionálním hráčem konzolových her, hájícím barvy Evil Geniuses, Justinem Wongem.

Rychlý přenos a přesné načasování

BenQ RL2460HT obsahuje HDMI výstup, který eliminuje riziko zpoždění a sekání a za jehož pomoci proběhne v monitoru zachycení následující akce ještě před jejím zobrazením. To zaručí věrný a plynulý herní zážitek bez obrazových deformací a zároveň umožní jednoduché a snadné nastavení hry pro více hráčů na jedné obrazovce.

Soustředění s Fighting Mode v bojích jeden na jednoho

Bojové hry vyžadují u hráčů přesné soustředění na postavu. Za tímto účelem vyvinulo BenQ společně s legendou bojových her, Justinem „JWong“ Wongem ze světového týmu Evil Geniuses, technologii Fighting Mode, která umožní hráčům konkrétní nastavení kalibrace barev zvýrazňující postavy v boji a zvyšující tak šance na vítězství.

Pohodlí a komfort v jednom

Monitor BenQ RL2460HT proto disponuje funkcí Precision Scale System, tedy výškového nastavení monitoru až o 11 cm. Jedním prstem lze také monitor jednoduše nastavit do polohy Pivot, a díky VESA držákům snadno připevnit na stěnu. Vylepšená funkce Display Pilot Software dovolí hráčům přímý vstup ke Game Mode Loaderu, další užitečné funkci monitoru, skrze kterou stáhnou a nainstalují herní nastavení oblíbené hry používané profesionálními hráči.

Eye-care pro ochranu očí a dlouhotrvající hraní

BenQ RL2460HT obsahuje technologii Low Blue Light, která prostřednictvím několika volitelných úrovní eliminuje škodlivé modré světelné spektrum barev vyzařované běžnými monitory a chrání tak oči všech hráčů. BenQ RL2460HT je osazen také technologií Flicker-free, eliminující blikání na pozadí LCD monitorů s LED podsvícením ve všech úrovních jasu.

BenQ RL2460HT je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 5 999 Kč s DPH pro Českou republiku a 220 euro s DPH na Slovensku.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud