Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátová sluchátka LG

Pavel Trousil 07.07.2014

LG představuje českému trhu svá nová bezdrátová sluchátka. Na své si přijdou sportovci, manažeři, ale i milovníci hudby.

hbs-600-nahled

Všudypřítomné dráty už nejsou tím, co by opravdové hudební fanoušky mohlo odradit od poslouchání jejich oblíbeného interpreta. K přenosu kvalitního zvuku není v dnešní době potřeba metrů kabelů omezujících pohyb. Sluchátka LG Gruve (HBS-600) jsou kompatibilní s kompresní technologii apt-X, podporují zvuk v HD kvalitě i hlasové ovládání Google. Součástí balení je i 3,5 mm kabel se zabudovaným mikrofonem. Doporučená cena těchto sluchátek je 2 200 Kč.

hbs-730-nahled

Sluchátka Tone+ (HBS-730) se dodávají v černé, bílé a růžové barvě. Pamatují si tvar krku svého majitele – jde o první NeckBehind bluetooth sluchátka. Jejich design byl předlohou i pro model Tone Ultra. Kvalitní zvuk, vibrační oznámení příchozího hovoru, zvukové upozornění na vybití baterie, spojení s dvěma telefony pomocí Bluetooth či propojení s hlasovým ovládáním Google a Android aplikací BT Reader ke čtení SMS zpráv je jen krátký výčet vlastností. Doporučená cena je 1 650 Kč.

hbs-800-nahled

Sluchátka Tone Ultra (HBS-800) nabízí čistý zvuk a ergonomický tvar. Výdrž Tone Ultra je 10 hodin pro Talk či Play režim a až 500 hodin pro Stand By režim. Sluchátka jsou dostupná v bílé a černé barvě. Doporučená cena je 2 750 Kč. Sluchátka budou na českém trhu dostupná od července v LG Showroom v pražské Galerii Harfa.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud