Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátová sluchátka se zvukovým procesorem

redakce 17.06.2013

Společnost Creative Technology představila svůj nový produkt – sluchátka Sound Blaster EVO ZxR a Sound Blaster EVO Zx. Jde o první bezdrátová sluchátka využívající vestavěný procesor Sound Blaster SB-Axx1 pro zlepšení a přizpůsobení kvality zvuku při přehrávání hudby, filmů, hraní her a při hlasové komunikaci.

Řada sluchátek Sound Blaster EVO podle výrobce inteligentně upravuje zvuk v reálném čase. Sluchátka mohou také upravit čistotu zvuku z dialogů ve filmu s technologií SBX Dialog Plus. S integrovaným procesorem SB-Axx1 a SBX Pro Studio technologií sluchátka poskytnou detailní propracovaný zvuk.

Obě sluchátka jsou vybavena duálním mikrofonem ukrytým v náušníku, který spolupracuje s procesorem SB-Axx1 a technologií CrystalVoice Focus, které vytvářejí akustické pásmo v okolí úst uživatele pro potlačení okolního hluku a umožňují jasný a čistý hlas při zvednutí hovoru. Uživatelé se mohou také přeměnit na různé postavy aplikací různých zábavných efektů hlasu (CrystalVoice FX) během hovorů a herní komunikace.

Řada sluchátek Sound Blaster EVO přichází s celou řadou možností připojení. Připojit se můžete pomocí AAC Bluetooth a pro spárování je možné použít technologii NFC. Připojit se ale můžete i kabelem USB, nebo analogovým (3,5 mm konektor).

Cena bezdrátových sluchátek Sound Blaster EVO ZxR je 299.99 EUR a sluchátka Sound Blaster EVO Zx  stojí 229.99 EUR.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud