Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bezdrátové reproduktory Logitech Wireless Speaker Z515

redakce 01.09.2010

Praktické reproduktory Wireless Speaker Z515, které lze snadno a rychle připojit k počítači bez drátů až na 15 metrů uvádí na trh společnost Logitech. Fungují s Windows, Macem, iPodem i iPhonem.

Logitech Wireless Speaker Z515 využívají pro bezdrátový přenos zvuku bezdrátovou technologii v pásmu 2,4 GHz. Nastavení je snadné – stačí připojit přiložený bezdrátový adaptér do USB portu notebooku a připojení bude realizováno během několika sekund. V případě, že chcete reproduktory připojit k iPadu nebo iPhonu,  ani tento USB adaptér nebudete potřebovat – stačí přepnout přístroj do režimu „Vyhledávání/Viditelnost“ a reproduktory Logitech Z515 jej najdou a bezdrátově se připojí.

Reproduktory jsou osazeny dvěma dvoupalcovými drivery, které vytvářejí stereo zvuk a bohaté basy. A ještě další výhoda – abyste mohli svou hudbu mít s sebou kamkoli půjdete, je model Z515 vybaven dobíjecí baterií, která dokáže reproduktory napájet po dobu až 10 hodin.

Kromě bezdrátových reproduktorů představil Logitech i USB reproduktory pro notebooky. Model Logitech Laptop Speaker Z305 vydává zvuk ve 360 stupních, připojuje se pomocí USB portu, a to bez nutnosti instalace ovladačů. Logitech Laptop Speaker Z305 vybaven úchytkou, pomocí které se bezpečně připne na víko z druhé strany displeje. Reproduktor Z305 váží 226 gramů, takže jej není problém přenášet spolu s notebookem.

Očekává se, že bezdrátové reproduktory Logitech Wireless Speaker Z515 budou ve Spojených státech a v Evropě k dostání v září za doporučenou maloobchodní cenu 3 440 Kč. Uvedení reproduktoru pro notebooky Logitech Laptop Speaker Z305 se ve Spojených státech a v Evropě očekává během září za doporučenou maloobchodní cenu 1 690 Kč.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme