Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Bláznivá novinka od XPG: myš se zabudovaným SSD diskem

Jiří Palyza 03.01.2022

Výrobce XPG představí počítačovou myš, která má v sobě zabudovaný SSD disk s kapacitou 1 TB. Cílem je, abyste své oblíbené hry měli stále po ruce.

Herní myš od XPG nabízí možnost mít svou knihovnu her stále při sobě. Je to umožněno díky SSD disku, který je v ovládacím zařízení zabudován. S novinkou přišla mateřská společnost Adata, která ji oznámila v rámci své předpremiéry technologického veletrhu CES 2022, který se koná od 5. ledna 2022.

Není žádnou novinkou, že herní myši obsahují malé flash paměti pro uložení maker a různých nastavení. Ale to, že si nyní do myši můžete uložit celou řadu her, je něco, co tu ještě nebylo. Zařízení, které to umožní, je XPG Vault Gaming Mouse.

XPG Vault: toto už se o nové myši ví

xpg

Adata je prozatím na informace o své novince především pro hráče skoupá. Více bychom se mohli dozvědět po jejím oficiálním představení na veletrhu CES 2022. | Zdroj: XPG

O nové myši není prozatím známo mnoho podrobností. Velikost SSD disku má být 1 TB a přenosová rychlost až 985 MB/s. Té má zařízení dosáhnout prostřednictvím připojení USB-C. Kromě toho má obsahovat speciální spouštěč her.

Zatím nejsou k dispozici žádné informace o tom, jaký typ disku SSD bude instalován. Dá se ale očekávat, že půjde o vlastní datový nosič od společnosti Adata. Firma oznámila, že novou myš předvede ne veletrhu CES 2022, kde se také očekává více detailů o jejím uvedení na trh a ceně.

Více informací lze získat na webu xpg.com v příspěvku "XPG to Showcase Latest Breath and Depth of Products at CES 2022".


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud