Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Canon Pixma MX715 a Pixma MX895

redakce 01.03.2012

Canon představil dvě nové inkoustové multifunkce Pixma MX715 a Pixma MX895. Vzhledem k bohaté výbavě včetně automatického podavače dokumentů a duplexního tisku se jedná se o modely nejvyšší třídy. V prodeji budou od dubna tohoto roku.

Nové modely nahrazují stávající produkty Pixma MX885 a Pixma MX870. Kromě přímo připojených počítačů a sítě (LAN i Wi-Fi) nabízejí i možnost tisku z mobilních smartphonů a tabletů s operačními systémy iOS a Android. Podle údajů od výrobce tisknou oba modely černobílé dokumenty rychlostí 12,5 obr./min. a barevné dokumenty rychlostí 9,3 obr./min (podle standardu ISO). Kopii formátu A4 vytvoří za 14 vteřin. Pro rychlé a snadné skenování, kopírování a faxování vícestránkových dokumentů jsou oba modely vybaveny plochým skenerem s vysokým rozlišením 2400 dpi a 35stránkovým oboustranným automatickým podavačem dokumentů.

Tisk je realizován prostřednictvím pěti samostatných inkoustových zásobníků, přičemž velikost kapičky je 1pl a rozlišení tisku 9600 dpi. Nové modely obsahují řadu funkcí, které ovládání tiskárny usnadňují. Funkce rychlého spuštění zajistí, že tiskárna bude připravena k provozu během několika vteřin. Oba modely jsou vybaveny TFT displejem pro snazší náhled a výběr dokumentů přímo z paměťových karet. MX895 je vybavena 7,5cm displejem a MX715 displejem s úhlopříčkou 6,2 cm. Panel Dual Function mění vzhled v závislosti na prováděné funkci a zobrazuje pouze tlačítka, která lze v daný okamžik použít. 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud