Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Cestovní inkoustovka HP Officejet

redakce 11.04.2011

Společnost HP představila novou modelovou řadu inkoustových tiskáren určených pro práci v terénu i doma. Tiskárna pracuje i na baterii a vytiskne na ni až 500 stran.

HP Officejet 100 Mobile Printer přicházejí s řešením pro podnikové zákazníky a tzv. mobilní profesionály, kteří chtějí tisknout v profesionální kvalitě jak v kanceláři, tak i na cestách. Stále větší mobilita pracovní síly a práce z domova (tzv. telecommuting) posledních několik let postupně mění podobu firemního prostředí.
Officejet 100 Mobile Printer je kompaktní a odolná tiskárna, která při plném dobití stačí na tisk až 500 stran (je vybavena Li-ion baterií). Dodává se i s 65wattovým adaptérem, který je kompatibilní s některými notebooky HP. Tiskárna je dále vybavena Bluetooth rozhraním a podporuje tisk z různých mobilních přístrojů – notebooků, netbooků a chytrých mobilních telefonů s operačním systémem Windows Mobile, BlackBerry, HP webOS a Nokia Symbian.
Má podavač na 50 listů a schopnost tisknout rychlostí až 22 stran za minutu černobíle a 18 stran barevně. Poporuje také rozhraní PictBridge a je schopna tisknout i fotografie bez okrajů na papír o rozměrech 10 x 15cm (4 x 6 palců).
Tiskárna HP Officejet 100 Mobile Printer je na českém trhu dostupná od dubna 2011 za doporučenou koncovou cenu 6 250 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud