Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Chystají se nové funkce aplikace WhatsApp: nyní ještě jednodušší použití

Josef Mika 09.06.2024
Zdroj: pikisuperstar/Freepik

Nejnovější beta verze WhatsAppu má nový design, který ještě zlepšuje uživatelský dojem z celé aplikace. Prozradíme vám, o co se jedná.

WhatsApp vydal prostřednictvím beta programu Google Play aktualizaci beta verze 2.24.12.20 pro systém Android. Jak informoval server WABetaInfo, update obsahuje nové rozhraní pro aktuality stavu a vertikální seznam doporučených kanálů. Tyto nové funkce byly zatím k dispozici jen některým beta testerům, aktualizace je nyní zpřístupní širší uživatelské základně.

Update se vyznačuje výrazně modernizovaným zobrazením aktualit stavu, které umožňuje zobrazit náhled aktualizací stavu pomocí velkých miniatur, aniž by je bylo nutné otevírat jednotlivě. Vylepšené zobrazení podporuje pohodlný uživatelský zážitek a zajišťuje rychlejší přístup k obsahu.

WhatsApp se s novým rozvržením zaměřuje na uživatelskou přívětivost

WhatsApp
WhatsApp získal nové rozvržení sekce stavů a kanálů.
Zdroj: WABetaInfo

Přepracovaný design rozhraní aktualit stavu zachovává jeho prominentní umístění v horní části karty aktualit, což zajišťuje snadno přístupnou a viditelnou pozici. WhatsApp také změnil zobrazení doporučených kanálů v dolní části karty aktualizací z horizontálního na vertikální seznam, díky čemuž je procházení kanálů intuitivnější a efektivnější.

Mohlo by vás zajímat

Zavedení vertikálního seznamu dále zvyšuje uživatelskou přívětivost. Uživatelé se nyní mohou v doporučeních pohybovat rychleji a bez nutnosti horizontálního posouvání.

Zdroj: WABetaInfo.com


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud