Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Další kompakt se srdcem zrcadlovky

redakce 08.06.2010

Samsung představuje mladšího sourozence modelu Samsung NX10 – kompaktu s možností výměny objektivů.

Společnost Samsung představila fotoaparát Samsung NX5 – novější model digitálního fotoaparátu nové třídy, který uživatelům nabízí možnost výměny objektivů a díky bez-zrcátkovému provedení také kompaktní design.
Tento model má téměř stejné vlastnosti, jako vyšší model řady Samsung NX, tedy především rychlé a přesné automatické zaostřování (AF) a 14,6megapixelový snímač CMOS velikosti APS-C. Jediný podstatný rozdíl je v displeji přístroje – NX5 je vybavena 3,0" velkým LCD displejem, na rozdíl od AMOLED displeje modelu Samsung NX10.
Také u fotoaparátu Samsung NX5 můžete jednoduše zvolit, zda budete fotit nebo natáčet video. A pokud se rozhodnete natáčet video, výsledný záznam bude pořízen v HD kvalitě. Stejně jako předešlý model má manuální ovládání, ale pokud potřebují uživatelé fotit rychle a nemají čas měnit nastavení, funkce Smart Auto automaticky vyhodnotí prostředí a zvolí správný režim.
Doporučená cena včetně DPH je 14 990 Kč (v setu s objektivem 18-55 mm). V rámci zaváděcí akce dostanete fotoaparát se dvěma objektivy (objektiv 18-55 mm + na výběr druhý objektiv – 30 mm nebo 50-200 mm) za 16 990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud