Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Democentrum zaměřené na cloudové technologie

redakce 26.09.2011

Computacenter Germany v německém Ratingenu se stalo prvním democentrem cloudových technologií HP (tzv. Cloud Center of Excellence).

Computacenter Germany je vybaveno nejnovějšími technologiemi, které slouží k demonstraci současných možností cloudu v ukázkovém prostředí koncových zákazníků. Klíčové části democentra tvoří hardware HP CloudSystem Matrix, úložné systémy HP 3PAR a software HP Cloud Service Automation for Matrix.

HP CCoE (tzv. Cloud Center of Excellence) představují společnou investici společnosti HP a jejích obchodních partnerů. Využívají komplexního řešení HP CloudSystem, které kombinuje architekturu HP Converged Infrastructure se softwarem HP Cloud Service Automation pro unifikované budování a správu cloudových služeb napříč privátními, veřejnými či hybridními modely.

Democentra HP CCoE jsou součástí sponzorovaného programu divize HP Software zaměřeného na podporu partnerů prostřednictvím zdrojů, školení a programů pro prezentaci cloudu. Program pracuje s licencovaným softwarem i řešeními SaaS. Cloudová řešení v současnosti představují skvělou příležitost pro HP channel partnery a speciálně pak pro partnery divize HP Software, u nichž zákazníci aktivně vyhledávají odborné rady, návrhy řešení a správy cloudových služeb, či tipy na modernizaci aplikací pro běh v cloudu.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud