Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Desky ASRock mají zdarma tříletý domácí cloud

Michal Bareš 18.03.2014

Majitelé nových základních desek ASRock dostanou zdarma na tři roky možnost vzdáleného přístupu do PC přes mobil nebo tablet. Soubory z domácího počítače tak zle mít kdykoliv po ruce. 

asrock-nahled

Desky ASRock mají zdarma tříletý domácí cloud

Noví majitelé motherboardů ASRock dostanou spolu se základní deskou licenci pro cloudovou službu Orbweb.ME Professional na tři roky zdarma. První měsíc si lze v rámci balíčku Remote Desktop, v celkové hodnotě 150 amerických dolarů, vyzkoušet i vyšší verzi služby Orbweb.ME Ultimate.

Zřízení cloudové služby je lehké a rychlé. Pro vzdálený přístup si stačí nainstalovat aplikaci pro iOS nebo Android (nebo použít internetový prohlížeč v PC). Pomocí této služby je pak možné kdykoliv a kdekoliv zapnout na dálku své PC a pustit si hudbu, fotografie nebo video uložené v adresáři Xplorer. Služba umožňuje rovněž posílat fotografie a videa z telefonu do počítače a uvolnit si tak místo pro nová data.

Pokud jste měli dosud v mobilu problém zpracovat soubory vytvořené ve Windows, s pomocí této služby je již mít nebudete. Orbweb.ME Remote Desktop totiž poskytuje plný přístup do vašeho počítače, k aplikacím, i k souborům. Software pro ASRock Cloud lze stáhnout po zadání kódu „ASR2014“ (k dispozici je pouze pro PC se základní deskou ASRock). 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud