Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dětské hodinky, které telefonují

Pavel Trousil 30.11.2016

Hodinky Alcatel MOVETIME Track & Talk Watch jsou určeny pro děti od 4 do 10 let a dokážou na dálku určit pomocí GPS polohu dítěte, zavolat mu nebo zanechat hlasovou zprávu. 

Nové hodinky Alcatel MOVETIME Track & Talk Watch umožní být stále v kontaktu s malým dítětem. Pestrobarevné hodinky lze propojit se smartphonem s operační systémem Android a iOS. Jejich srdcem je GPS lokátor, který s přesností na metry zaměří dítě. Jakmile zjistí polohu dítěte, odešlou signál do cloudové aplikace a ta je přepošle do chytrého telefonu. Díky mobilní aplikaci MOVETIME se tak během 90 vteřin dozvíte, kde potomek právě nachází.

Další předností hodinek Alcatel MOVETIME Track & Talk Watch obsahujících slot na nano SIM kartu je možnost nastavení tzv. bezpečné zóny. Každý rodič díky tomu může svému dítěti vymezit prostor, ve kterém se obyčejně pohybuje. V okamžiku, kdy dítě tento virtuální prostor opustí, vyšlou hodinky do mobilu upozornění.

Komunikace funguje i opačně. Do hodinek lze nastavit až 10 telefonních čísel, která se aktivují pomocí stisku tlačítka na hodinkách. To se může hodit třeba v situaci, kdy si s vámi chce vaše dítě jen tak popovídat, ale i vyslat signál, že se děje něco neobvyklého. Další výhodou hodinek je, že dítě nemusí umět číst. Stačí, když v případě nutnosti zmáčkne na tři sekundy tlačítko a odešle tím hlasovou zprávu nebo SOS signál.

Díky stupni krytí IP65 hodinky odolají i prachu nebo stříkající vodě. Disponují i dalšími užitečnými funkcemi, jako je jednoduchý krokoměr nebo statistiky o pohybu dítěte, které můžete sledovat v aplikaci MOVETIME. Prodávají v modré barvě s oranžovým řemínkem nebo v oranžové barvě s modrým řemínkem za 2799 Kč.

 movetime-t-t-blue-front-left-nahled

Technické parametry:

HMOTNOST

40 g

ROZMĚRY

40 x 40 x 15,8 mm

Řemínek – 217 x 20 x 3 mm

OPERAČNÍ SYSTÉM

Nucleus

PLATFORMA

Mediatek MT2502C

MOBILNÍ SÍTĚ

2G: GPRS

900/1800 MHz

BEZDRÁTOVÁ KOMUNIKACE

GPS (LBS), Wi-Fi, Bluetooth

DISPLEJ

0,95 OLED (96 x 64 pixelů)

Ukazatel mobilní sítě, stavu baterie, času, data a hlasových zpráv

BATERIE

Lithium-polymerová, 380 mAh

PODPOROVANÉ OS

Mobilní aplikace MOVETIME

Android 4.3 a vyšší, iOS 7 a vyšší

FUNKCE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Reproduktor, mikrofon, hodiny, volání a přijímání hovorů, odesílání a přijímání hlasových zpráv, monitoring pohybu, nastavení bezpečné zóny, tlačítko SOS, nastavení až 10 „bezpečných“ kontaktů, krokoměr, statistiky pohybu, magnetický dobíjecí USB kabel

ODOLNOST

Stupeň krytí IP65 – voděodolný proti stříkající vodě

SIM KARTA

Nutná Nano SIM karta s aktivními datovými přenosy

BARVY

oranžovo-modré, modro-oranžové

CENA

2799 Kč 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme