Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Devátá generace serverů HP ProLiant

Pavel Trousil 12.09.2014

Nová řada serverů HP zvyšuje výpočetní kapacitu, energetickou efektivitu, rychlost dodávek IT služeb a výkon aplikací.

hp-proliant-gen9-nahled

Společnost HP představila nové portfolio serverů HP ProLiant Generation 9 (Gen9). Tyto servery podle výrobce pomohou organizacím zjednodušit jejich IT infrastrukturu, snížit náklady na její provoz, urychlit dodávky IT služeb. Díky řadě nových funkcí a technických vylepšení optimalizovaných pro vysokou zátěž jsou nové servery určeny jak pro pokrytí potřeb nejnáročnějších aplikací, tak i pro ekonomicky dostupnější vysoký výkon.

Nová generace serverů ProLiant Gen9 poskytuje podle HP flexibilní a škálovatelné výpočetní zdroje, které pokryjí nejen současné, ale i budoucí obchodní cíle organizací. Jsou optimalizovány pro využití v konvergované infrastruktuře, cloudu a softwarově definovaném prostředí, a přinášejí mj. tyto nové technologické inovace:

  • HP PCIe akcelerátory a paměti HP DDR4 SmartMemory zvyšují výpočetní kapacitu
  • Konvergovanou správu umožňující z jednoho uživatelského prostředí ovládat servery, datová úložiště a síťové prvky.
  • Rychlejší nastavení, monitoring a údržbu firmwaru díky vestavěným nástrojům pro spolehlivou, bezpečnou a inovativní správu, včetně UEFI a RESTful API pro hybridní cloud prostředí.
  • PCIe akcelerátory, HP SmartCache a HP FlexFabric adaptéry, které poskytují mnohonásobně vyšší výkon oproti předchozí generaci serverů HP ProLiant Gen8.

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme