Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dokovací stanice pro iPod a iPhone s budíkem a rádiem

redakce 12.10.2011

Společnost Logitech představila Clock Radio Dock S400i. Jedná se o dokovací reproduktory s budíkem a možností dobíjení iPodu a iPhonu. Zařízení vás večer hudbou z iPodu uspí, přes noc jej dobije a ráno vás vzbudí čerstvými zprávami z rádia. Doporučená cena je ale 2 490 Kč vč. DPH.

Budík s rádiem Logitech Clock Radio Dock S400i je osazen stereoreproduktory a umožňuje přehrávat hudbu z  iPodu, iPhonu nebo integrovaného FM rádia s předvolbami, takže si můžete vybrat hudbu, jakou si budete přát. Večer můžete poslouchat hudbu, usnout a nechat se probudit buď hudbou z FM rádia, pípajícím budíkem nebo svou oblíbenou skladbou.

Budík s rádiem Clock Radio Dock S400i má dvojí nastavení budíku a funkci odloženého buzení („snooze“), takže lidé mohou mít jeden přístroj dohromady a pomocí dálkového ovladače jej ovládat přes celý pokoj nebo ze vzdálené strany postele. Navíc můžete využít dobíjení i tehdy, když je reprodukce hudby vypnutá. Přístroj Logitech Clock Radio Dock S400i funguje ve spojení se všemi generacemi iPhonu, iPodem touch, iPodem nano a 6. generací iPodu classic.

Očekává se, že rádio s budíkem a dobíjením Logitech Clock Radio Dock S400i bude v Evropě k dostání počátkem října za doporučenou maloobchodní cenu 2499 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme