Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Domácí a herní projektor od Epsonu

redakce 03.09.2013

Na novém domácím HD-Ready projektoru Epson EH-TW490 si můžete vychutnat filmy, hry a sportovní události. Model EH-TW5200 je pak určen speciálně pro hraní počítačových her.

Modelu EH-TW490 představuje další generaci v kategorii HD-Ready projektorů firmy Epson. Tento projektor pro domácí kino s rozlišením 720p je vybaven vertikální i horizontální korekcí lichoběžníkového zkreslení až do 30 stupňů. Na lampu se vztahuje záruka po dobu tří let nebo 2 000 hodin. Pomocí korekce lichoběžníkového zkreslení mohou uživatelé dosáhnout rovnoměrného a přesného obrazu bez ohledu na úhel projektoru.

Jas projektoru je 3 000 lumenů a technologie Epson 3LCD umožňují uživatelům sledovat jasný obsah a živé barvy, aniž by museli sedět ve tmě. Kontrastní poměr 12 000 : 1 přináší u velmi tmavých filmových scén nebo živých sportovních přenosů čistší obraz. Projektor má dva integrované 2W reproduktory a 4 barevné režimy (Obývací pokoj, Dynamický, Kino a Hra). Prodávat se bude od září 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 15 100 Kč vč. DPH.

Projektor  EH-TW5200 je vybaven „rychlým režimem“ pro minimalizaci prodlevy obrazu, takže se hodí i pro hraní 2D i 3D her v rozlišení Full HD. Rovněž nabízí vysoký kontrastní poměr a nové možnosti připojení přes rozhraní MHL pro přehrávání obsahu z chytrých telefonů nebo tabletů.

Přepnutím do „rychlého režimu“ se mohou uživatelé zcela ponořit do videoher bez jakýchkoliv obav z prodlevy obrazu, což je obzvlášť důležité u turnajů pro více hráčů nebo u akčních her z pohledu první osoby, kde je vyžadována velmi rychlá reakční doba. Kontrastní poměr projektoru je 15 000 : 1 a jas 2 000 lumenů. Je kompatibilní s radiofrekvenčními 3D brýlemi Epson s aktivní clonou nabíjenými přes USB, které jsou prodávány samostatně za 2000 Kč.  Projektor bude k dispozici od října 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 26 190 Kč vč. DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme