Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dotykový mininotebook

redakce 02.08.2013

Společnost Lenovo představila nový přírůstek ve své nabídce ultrapřenosných notebooků – IdeaPad S210 touch. Jde o mininotebook s atraktivním vzhledem a dotykovým ovládáním pomocí až deseti prstů najednou.

Nový Lenovo IdeaPad S210 touch je poháněný až třetí generací procesorů Intel Core, které společně s operační pamětí až 8 GB DDR3L zajišťují jeho dostatečně vysoký výkon. Uživatelé mají k dispozici pevný disk s kapacitou až 1 TB, volitelně pak kombinovaný s SSD diskem, případně s 500GB diskem  s integrovanou 8GB NAND flash pamětí.

Širokoúhlý 11,6palcový displej notebooku s HD rozlišením umožňuje dotykové ovládání, pro které je přizpůsobené uživatelské rozhraní Windows 8. Uživatelé mohou procházet webové stránky nebo prohlížet obrázky pomocí intuitivních gest. Uživatele, kteří s sebou nechtějí nosit zbytečné kilogramy navíc, určitě potěší jeho kompaktní rozměry. IdeaPad S210 touch je tenký pouhých 22,3 mm a váží jen 1,4 kg.

S vestavěnými stereo reproduktory Dolby Advanced Audio umožňuje IdeaPad S210 touch přehrání hudby nebo filmů, přičemž hlasitost zvuku je možné předem nastavit v preferované úrovni. Pro připojení k televizi nebo jiné obrazovce je notebook vybaven HDMI portem. K zajímavým funkcím, které notebook nabízí, patří například systém Energy Management, který prodlužuje dobu mezi nabitími a současně chrání životnost baterie. Lenovo Cloud Storage umožňuje uživatelům sdílet dokumenty, obrázky a další data. Lenovo IdeaPad S210 touch bude u nás dostupný v průběhu srpna za cenu začínající na 9 999 Kč s DPH.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud