Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dva odolné telefony s IP 67

redakce 15.10.2012

Společnost CAT začíná na českém trhu nabízet dva nové odolné telefony. Modely CAT B10 a CAT B25 splňují podmínky certifikace IP 67 a jsou tedy proti nepříznivému počasí poměrně dobře zabezpečeny.

 

 

 

Robustní model CAT B10 je plnohodnotný smartphone s operačním systémem Android, 3,2palcovým displejem s rozlišením 480 x 320 pixelů a ochranným bezpečnostním sklem Asahi Strengthened Glass. Telefon pohání 800MHz procesor  Qualcomm  napájený baterií s kapacitou 2 000 mAh. CAT B10 navíc podporuje technologii Dual SIM pro uživatele se dvěma telefonními čísly. Telefon CAT B25 je určen uživatelům, kteří preferují standardní ovládání tlačítky. Model CAT B25 rovněž vyhovuje standardům ochrany IP 67 proti prachu, špíně, tvrdým nárazům, mrazu a vodě. Stejně jako model CAT B10 je i CAT B25 vybaven sloty pro dvě SIM karty. Součástí balení obou telefonů je praktické příslušenství v podobě karabiny k přichycení telefonu, magnetického kompasu, šroubováku pro snadnou výměnu baterie a SIM karty a handsfree sady se sluchátky.

Oba modely jsou do konce října exkluzivně v prodeji v obchodní síti Datart. Cena CAT B25 je 2 990 Kč a smartphone CAT B10 je v prodeji za 8 990 Kč. Od listopadu budou oba telefony k dostání také u dalších prodejců spotřební elektroniky.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud