Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dynavix 9

redakce 27.04.2010

Společnost Dynavix oznámila vydání nového navigačního software Dynavix 9. Tato verze přinese uživatelům nejen nové funkce, ale také zdokonalené vlastnosti uživatelského prostředí aplikace. Mezi největší novinku patří funkce Chytrá trasa, nové grafické a uživatelsky přehledné ovládání a celkové zrychlení softwaru. Verze Dynavix 9 bude dostupná ve všech nově zakoupených navigacích Dynavix od první poloviny května 2010. Upgrade softwaru bude zdarma ke stažení prostřednictvím bezplatné aplikace Dynavix Manager na webových stránkách společnosti.

Nové funkce

  • Chytrá trasa

Funkce, která umožňuje zvolit optimální trasu v závislosti na průjezdnosti silniční sítě v různých denních dobách a dnech v týdnu. Dynavix využil dostupná statistická data a zapracoval je do nového formátu map, který umožňuje nalézt optimální trasu a vyhnout se tak ranním nebo odpoledním dopravním zácpám.

 

  • Nová grafika

Re-design grafického prostředí navigace v čistém a přehledném stylu – světlé vzdušné barvy, moderní design hlavního menu, rolování nabídek, větší velikost dialogových tlačítek a zdokonalená softwarová klávesnice.

 

  • POI

Body zájmu nově umožňují přidat vlastní kategorie a upozorňovat na vybrané POI na trase.

 

  • Vyhýbání se placeným úsekům

Umožňuje volbu trasy bez dálničních poplatků nebo mýtného.

 

  • Rychlejší start aplikace a práce s mapou

 

Kromě nových výše zmíněných funkcí bude navigační software Dynavix 9 obsahovat hlasové povely Pavla Lišky, navigaci do jízdních pruhů, asistenta rychlosti, 99 procentní pokrytí čísly popisnými v České republice (více než 2,3 mil. adres), účetně uznatelnou knihu jízd a zobrazení významných budov ve 3D.

Navigační software Dynavix 9 bude dostupný v nově zakoupených navigacích Dynavix na e-shopu společnosti nebo u vybraných prodejců. Pro uživatele navigačního softwaru Dynavix 8 bude zpřístupněn upgrade zdarma prostřednictvím aplikace Dynavix Manager v první polovině května 2010, kdy bude uvolněna nová verze této aplikace. Funkce Chytrá trasa bude pro tyto uživatele dostupná pouze s nově zakoupenými mapovými podklady.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud