Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

eBay.cz nabízí zboží z Číny a Hogkongu

redakce 09.06.2011

Od května 2011 společnost eBay rozšířila nabídku zemí, ze kterých mohou zákazníci nakupovat zboží na českém Mezinárodním obchodním portálu www.eBay.cz. Nově se možnost nákupu rozšířila o zboží z Číny a Hongkongu, zákazníci tedy mají nyní na výběr zboží z pěti populárních eBay tržišť: USA, Velké Británie, Německa, Číny a Hongkongu.

Nově mají také uživatelé možnost využít tzv. Rychlého náhledu. Ten umožňuje získat důležité informace o vybraném zboží, aniž byste museli opustit seznam vyhledaných předmětů. Stačí, abyste u vyhledané položky kliknuli na tlačítko Rychlý náhled. Otevře se malé okénko s informacemi o prodávajícím, jeho hodnocení, země a město, odkud bude zboží zasíláno. Zobrazí se také, zda se jedná o nové či použité zboží, jeho cena, náklady na dopravu do České republiky a všechny fotografie produktu. Pro návrat k seznamu vyhledaného zboží jednoduše okno Rychlého náhledu zavřete.

V březnu loňského roku společnost eBay oficiálně uvedla české stránky Mezinárodní obchodní portál eBay  www.eBay.cz, které byly ve zkušebním provozu již od podzimu 2009. Na těchto stránkách najdete zboží, které se prodává na amerických (www.eBay.com), britských (www.eBay.co.uk), německých tržištích (www.eBay.de) a nově také zboží z Číny a Hongkongu.  V prvním kvartálu roku 2011 nakoupili uživatelé českých stránek o 6,7% položek více oproti prvnímu kvartálu roku 2010. Zákazníci nejvíce nakupují v kategoriích Oblečení a doplňky a také Elektronika. Mezinárodní obchodní portál eBay funguje kromě České republiky také v Dánsku, Finsku, Řecku, Maďarsku, Norsku, Portugalsku, Rusku a Švédsku.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme