Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Electro World: rozumný notebook za 6999 Kč

redakce 22.03.2011

Zajímavou cenovou nabídku nám oznámil prostřednictvím tiskové zprávy Electro World. Od zítřka po celý týden budou prodávat poměrně slušný notebook s numerickou klávesnicí, 15,6“ displejem a OS Windows 7 za necelých sedm tisíc korun.

Notebook MSI CR610-248CZ je vybaven 64bitovým procesorem AMD Sempron M120 pracujícím na frekvenci 2,1 GHz 2 GB RAM a pevným diskem o kapacitě 250 GB. O zobrazení se stará displej o velikosti 15,6 palců s LED podsvícením a rozlišením 1366 x 768 bodů. Externí displej lze připojit pomocí VGA či HDMI portu. Grafika je realizována čipem ATI Radeon HD 4200.

Na nízkou cenu je zajímavá i výbava eSATA portem, který je ideální pro připojení rychlého externího pevného disku. Kromě eSATA konektoru (kompatibilního s USB portem) je notebook vybaven už jen jedním dalším USB konektorem. Součástí notebooku je integrovaná DVD vypalovačka a klávesnice obsahuje samostatný numerický blok. Připojení k internetu je realizováno bud’ gigabitovým ethernetem, nebo Wi-Fi adaptérem standardu 802.11b/g/n. Fotografie z fotoaparátu je možné okamžitě prohlížet díky čtečce paměťových karet. Celkové rozměry notebooku činí podle výrobce 374 x 247 x 18-30 mm a jeho hmotnost je včetně čestičlánkového akumulátoru 2,48 kg. Otázkou však zůstává, zda bude 6článkový akumulátor ve výbavě této speciální cenové akce, pokud vám hodně záleží na výdrži, raději se před nákupem zeptejte prodavače, nebo se přesvědčte sami. Kapacita akumulátoru by rozhodně neměla být nižší než 42 Wh. V ceně notebooku je operační systém Windows 7 Home Premium.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud