Přejít k hlavnímu obsahu

Elon Musk se měl dopustit obtěžování letušky. Ta byla následně umlčena finanční kompenzací

redakce 21.05.2022

Nejen mladí politici, ale i technologičtí vizionáři se mohou dopouštět odsouzeníhodných poklesků. Musk měl obtěžovat letušku společnosti SpaceX. Ta měla mlčet výměnou za odškodné.

S trochu šokující informací, kalící dosud téměř dokonalý obraz někdy trochu podivínského ředitele především Tesly a také SpaceX, přišel jako první Business Insider. Celá událost se měla odehrát v roce 2016 na palubě soukromého letadla společnosti SpaceX, konkrétně se jednalo o Gulfstream G650ER.

Ne tak úplně běžná masáž

Jistá žena měla pro SpaceX pracovat jako letuška, přičemž krátce po nástupu do práce dostala doporučení udělat si masérskou licenci, protože ve firmě jsou masáže zaměstnanců na vyšších pozicích běžné. Letuška si tedy na doporučení skutečně licenci zařídila, přičemž v průběhu letu do Londýna si Musk vyžádal celotělovou masáž.

Ta neprobíhala dle standardních měřítek. Podle představ masírovaného měla mít jistý další rozměr, který nicméně nebyl předem domluven a oboustranně odsouhlasen. Podle Insideru Elon Musk v průběhu odhalil svoji ztopořenou chloubu a dotýkal se letuščina stehna, což ji neohromilo natolik, aby svolila k happyendu. Poté měla přijít nabídka koupě koně, což asi působí jako trochu zvláštní taktika svádění, ale pro kontext musíme dodat, že dotyčná měla jízdu na koni jako hobby.

Tumáš koně za uspokojení

musk

| Zdroj: Tumisu/Pixabay

Ani nabídka směny domestikovaného lichokopytníka za tělesné uspokojení nepadla na úrodnou půdu a vizionář tedy do Londýna doletěl „pouze“ namasírovaný. Nedlouho poté společnost rozvázala s letuškou smlouvu, což si hlavní ženská postava tohoto dramatického příběhu vyložila jako odvetu za to, že neukojila touhu Elona Muska.

Letuška nezůstala škodná

Stížnost na personálním oddělení měla za následek mediaci (jednání za přítomnosti nezávislé osoby – mediátora), na které došlo k dohodě. Proti Muskovi ani proti SpaceX nebudou vznesena žádná obvinění a celá záležitost zůstane v utajení, za což bude bývalé letušce vyplacena kompenzace ve výši 250 tisíc dolarů, tedy asi 5,8 milionů korun.

Patrně by vše zůstalo zameteno pod stolem, nebýt jednoho výšlapu do hor, na který se tehdy ještě ve SpaceX zaměstnaná letuška vydala se svojí kamarádkou. Svěřila se jí tam se svým zážitkem a tato kamarádka se pár dní nazpět podělila o pikantní historku s Insiderem. Co bude dál, nikdo neví. Musk se zatím k celé záležitosti vyjádřil s tím, že se jedná o politickou kampaň proti němu.

Zdroj: Insider


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud