Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Evropa 2, Frekvenci 1 a Rádio Bonton na smartphonech

redakce 12.07.2011

Evropa 2, Frekvence 1 a Rádio Bonton ode dneška nabízejí ke stažení inovované aplikace pro poslech živého vysílání v chytrých telefonech. Se začátkem léta tak můžete poslouchat svou oblíbenou moderátorskou show nebo hudbu na dovolené, na chalupě, v autě a všude tam, kde máte s sebou mobil.

Kdykoliv si lze také „přeladit“ živé vysílaní například na hudební nálady oblíbených stanic a poslouchat třeba jen taneční muziku, retro, nové hity, filmovou hudbu, poprock nebo československou diskotéku.
Všechny tři mobilní aplikace Evropy 2, Frekvence 1 a Rádia Bonton pro telefony s operačním systémem iOS jsou ode dneška zdarma ke stažení v App Store.
Majitelé smartphonů s operačním systém Android mají stejné přehrávače k dispozici již měsíc. Pro telefony Nokia je k dispozici přehrávač CZ Rádio, kde je kromě tří zmíněných stanic navíc i taneční Dance Radio a pohádkové rádio Pigy.cz.
Rádia Evropa 2, Frekvence 1 a Bonton spolu se stanicí Dance Radio a slovenskou Europou 2 provozuje mediální skupina Lagardère Active ČR. Ta od roku 2008 také intenzivně rozvíjí internetové projekty - hudební portál Koule.cz, web pro motoristy MOTOmail.cz a dětské webové rádio Pigy.cz.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud