Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Exkluzivně: Nová čtečka od eReadingu

redakce 15.11.2012

Portál eReading.cz představil na tiskové konferenci nový model své vlastní čtečky. A rozhodně nás příjemně překvapil.

První model čtečky portálu eReading.cz měl celou řadu chybiček, díky kterým občas balancoval na hranici použitelnosti. Její druhá verze už na tom byla podstatně lépe - v našem srovnání jsme ji dokonce hodnotili lépe, než čtečku Bookeen od konkurence. Třetí verze si může bez problémů vyšlápnout i na vychvalovaný Kindle.

Kompaktní přístroj o rozměrech 174x 126 x 8 mm a hmotnosti 215 gramů padne do ruky téměř dokonale a 4GB paměti vám postačí na uložení stovek až tisíců knih. Zásadní předností je kompletní česká lokalizace, díky které nebudou mít problémy s ovládáním ani začátečníci. Čtečce nechybí podpora přehrávání mp3 souborů, Wi-Fi, nebo například PDF reflow (zalamování PDF dle velikosti stránky). Samozřejmostí je široká podpora formátů: EPUB, PDF, FB2, TXT, RTF, HTML, HTM, CHM, DOC/DOCX, XLS/XLSL, PPT/PPTX, PDB.

Za revoluční lze označit především cenu: samotná čtečka prolomila magickou hranici dva a půl tisíce korun a pořídíte si ji za "baťovských" 2 499 Kč. Pro celou řadu uživatelů ale bude zajímavější druhá nabídka pro prvních 1000 uživatelů - pokud si na portálu eReading koupíte za 5000 Kč kredit na knihy, tuto čtečku k němu dostanete zdarma.

Podrobnější informace a rozsáhlý test samotné čtečky vám nabídneme v tištěním Chipu.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud