Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Farma v kapse

Pavel Trousil 23.07.2015

Nová mobilní aplikace pro iOS a Android přináší přehled o farmářských výrobcích a trzích v okolí. 

Prostřednictvím aplikace Farma v kapse mohou uživatelé získat přehled o českých farmářských producentech a prodejcích v okolí. Cílem agentury Konektor Social, která projekt vytvořila, je zejména podpořit domácí výrobce. Aplikace je dostupná pro operační systémy Android a iOS a spolu s ní vzniká i webový portál farmavkapse.cz.

Portál a mobilní aplikace byl spuštěn na podporu farmářů a prodejců. Nabízí aktuální informace o farmářských potravinách, trzích a výrobcích. Uživatelům pomáhá najít lokální farmáře v jejich okolí a dokáže naplánovat cestu napříč Českou republikou se zastávkou u prodejce poptávaného produktu. Farma v kapse v současné době po celé České republice mapuje přes tisíc prodejních míst s farmářskými produkty a více než 700 farmářů. Počítají se mezi ně i ti, kteří ve skutečnosti farmu nemají, ale vlastní třeba sad, včelín, vinohrad atp.

Uživatelé Farmy v kapse najdou na portálu a mobilní aplikaci široké portfolio farmářských potravin od zeleniny, přes ovoce, pečivo, vajíčka, maso, med, obiloviny, luštěniny až po pivo a víno. Nechybí ani vzdělávací část, kde uživatel získá prostřednictvím blogu informace o novinkách v projektu, sezónních tipech a dalších tématech souvisejících s farmářskými potravinami. 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud