Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Filtry pro ochranu dat a displejů pro iPhone a iPad

redakce 14.12.2011

Každý, kdo pracuje s citlivými informacemi, by si měl chránit nejen monitor svého přenosného notebooku, ale i displeje v současné době velmi rozšířených mobilních přístrojů jako je smartphone či tablet.

Zvědavé oči spolusedících v kavárně, restauraci, v dopravních prostředcích, na veřejných prostranstvích či v otevřených kancelářích si mohou během chvilky na displeji přečíst citlivá data a následně je zneužít. Ochranou proti zvědavcům jsou privátní filtry, které firma 3M začíná na českém trhu nově nabízet i na rozměry displejů chytrých mobilních telefonů iPhone a tabletů iPad. 

Fólie cizím lidem zabrání přečtení údajů, protože obraz mobilního přístroje vidí pouze osoba, která s ním pracuje, a to bez zkreslení či jiného omezení. Privátní filtry na iPhone a iPad neomezují dotykovou funkci přístroje. Ochranné fólie 3M Natural View, které 3M začíná také dodávat na český trh, zase zabraňují poškrábání displeje.

Privátní filtry na mobilní zařízení plní stejnou funkci jako již privátní filtry na monitory PC a notebooků. Jsou pomocníkem pro ty, kteří cestují a chtějí nerušeně zpracovávat zadané úkoly nebo si prohlížet pracovní nebo soukromé dokumenty, aniž by měli strach, že jejich displej někdo přes rameno pozoruje. Filtry se snadno aplikují i odstraňují. V balení filtrů pro iPady je k dispozici i mikrovláknový hadřík, pomocí kterého snadno očistíte displej před aplikací filtru. Privátní filtry jsou k dispozici v matném horizontálním či vertikálním provedení.

3M Natural View fólie zaručí kvalitní obraz díky technologii, která zmírňuje reflexi na displeji a udržuje ho čistý, a to i za velmi ostrého světla. Díky fólii zůstane obrazovka nepoškrábaná a zamezí se také dalšímu poškození displeje a zaručí tak dlouhotrvající ochranu vašeho zařízení. Fólie se jednoduše aplikuje i odstraňuje, aniž by zanechávala na displeji stopy. Fólie je odolná také vůči šmouhám, skvrnám a proti usazování prachu a jiných nečistot na jejích hranách.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud