Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Fotoaparáty ve stylu objektivu

Pavel Trousil 04.09.2014

Společnost Sony rozšířila svoji nabídku fotoaparátů ve stylu objektivu o dva nové modely, které se s chytrým telefonem umí připojit přes Wi-Fi nebo klasicky jako přídavný objektiv; případně je lze používat i samostatně, takže si uživatelé mohou fotografovat nebo natáčet vše ve vysoké kvalitě  z jakéhokoliv úhlu.

txwnvy1vwo1bpbyowwla-nahled

Model ILCE-QX1 disponuje stejným obrazovým snímačem APS-C CMOS jako bezzrcadlovky s výměnnými objektivy od Sony, a i proto umí pořizovat skvělé fotografie s efektně rozostřeným pozadím i jasné noční snímky s vysokou citlivostí a nízkou hladinou šumu.

DSC-QX30 má stejný třicetinásobný optický zoom Sony G Lens, stabilizaci obrazu Optical Steadyshot a funkce automatického ostření, které najdeme u modelů Sony Cyber-shot. Kvalita takto pořízených fotografií se skutečně nedá srovnávat s běžným fotoaparátem v mobilu, zejména u objektů fotografovaných zdálky, které jsou v případě DSC-QX30 znatelně méně rozmazané.

m9eskfus4ds0ebycwdfq2-nahled

Ke stávajícím barevným variantám DSC-QX30 přibyla v nabídce také měděná a růžová. Díky aktualizaci má aplikace PlayMemories Mobile nyní rychlejší a stabilnější připojení, více funkcí a uživatelsky komfortnější rozhraní.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud