Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Fotografická škola zdarma

redakce 31.10.2012

Společnost Aaron spustila v říjnu na internetu projekt on-line fotoškoly, která všem zájemcům bezplatně zpřístupňuje videoseriál nazvaný „Foto v kostce“. Ten obsahuje rady, tipy a vysvětlení z oblasti fotografování, výběru fotoaparátů a příslušenství. Aaron k natáčení přizval známé osobnosti, profesionální fotografy, ale také zkušené produktové manažery ze svých řad.

Kapitoly článku

Seriál Foto v kostce by měl návštěvníkům pomoci při výběru fotoaparátů, stativů, brašen a příslušenství. Pro zkušenější fotografy jsou připravovány díly o kompozici, makro fotografii apod.  Firma Aaron, která provozuje i stejnojmenný e-shop, si klade za cíl poradit potenciálním zákazníkům se vším, co je zajímá a místo placených kurzů fotografování jim poradit přes internet zdarma.

Natáčení seriálu se zúčastní známé osobnosti, profesionální fotografové a produktoví manažeři z Aaronu. Spolupráci přislíbili a realizují například Ondřej Neff, či Barbora Šlapetová. Videa jsou uložena na YouTube, a proto je lze dále jakýmkoliv způsobem šířit.  Seriál najdete na adrese http://www.fotograficka-skola.cz/.

 

Dosud zveřejněné díly seriálu Foto v kostce:

  1. Výběr stativů
  2. Hlavy stativů
  3. Hříchy se stativy
  4. Kompozice: Vyhledávání motivu
  5. Kompozice: Linie, tvary a struktury

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud