Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Freecom přichází na český trh

redakce 16.02.2012

Výrobce externích pevných disků a přenosných paměťových zařízení začal dodávat do českých maloobchodních řetězců a e-shopů.

Společnost Freecom, která je součástí skupiny Mitsubishi Chemical Holdings Group, oznámila, že její řada digitálních úložných řešení je nyní k dostání i na českém trhu. Společnost navrhuje, vyrábí a prodává stolní i přenosné pevné disky, síťová úložiště NAS, flash disky, služby, DVD vypalovačky, profesionální RDX a pásková úložiště.
"Vstup na český trh je pro Freecom klíčový milník, který posílí povědomí o našich mezinárodně uznávaných produktech," říká Pavel Matyáš, Country manager společnosti Verbatim pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.
Freecom již některé své přenosné pevné disky, stolní disky, síťová úložiště i flash disky českým zákazníkům nabízí, avšak během několika následujících měsíců uvede na zdejší trh kompletní sortiment svých produktů a služeb. Tyto produkty budou dodávány do maloobchodních řetězců, dealerům a e-shopům prostřednictvím distributorů Diskus, ED System a IT Trade. S produkty firmy Freecom jste se mohly setkat i v našich srovnávacích testech a recenzích.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme