Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Galaxy Nexus u Sunnysoftu

redakce 15.12.2011

Společnost Sunnysoft uvedla do prodeje další novinku na bitevním poli smartphonů – očekávaný Galaxy Nexus.

Ten je prvním smartphonem s novým Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich a HD Super AMOLED displejem. O možnosti odemykat tento přístroj vlastním obličejem se již vedou žhavé debaty. „Sunnysoft nabídne horkou novinku konce roku v největším množství a očekáváme, že se tento model stane přes noc hitem Vánoc. Do konce roku se chystáme prodat minimálně 500 kusů tohoto chytrého telefonu,“ uvedl Michael Horejsek ze Sunnysoftu. „K úspěchu má tento přístroj ideální předpoklady, protože Galaxy Nexus je dokonalou kombinací špičkového hardwaru a softwaru od předních technologických jedniček společností Samsung a Google. Mezi nejdůležitější přednosti patří kvalitní multi-tasking, podpora grafických karet, podpora NFC a plnohodnotné prohlížení webových stránek,“ doplňuje Horejsek ze Sunnysoftu.

GALAXY Nexus je vybaven 4.65 palcovým HD Super AMOLED displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů a 1.2 GHz dvoujádrovým procesorem. Android 4.0 Ice Cream Sandwich nabízí vylepšené uživatelské rozhraní a nové funkce Android platformy. Nejvíce diskutovanou novinkou je možnost odemknout telefon svým obličejem. Nexus umí rozpoznat obličej majitele a na základě pozitivní identifikace odemkne telefon. Prostřednictvím funkce Android Beam mohou uživatelé snadno sdílet stránky, aplikace i videa na krátkou vzdálenost mezi telefony. S aplikací Lidé budete moci elegantně pracovat se sociálními sítěmi.

GALAXY Nexus zprostředkuje okamžitý přístup k softwarovým aktualizacím a novým aplikacím. Smartphone samozřejmě nabízí velké množství Google mobilních služeb, včetně Android Marketu, Gmailu, Map Google 5.0 s 3D mapami a navigací, Google Earth, YouTube, synchronizaci s Kalendářem Google a redesignovanou aplikaci Google+. Smartphone GALAXY Nexus, jako nástupce modelu Nexus S, se pyšní nadčasovým designem podpořeným beztlačítkovým jemně zakřiveným displejem.

Cena na Sunnysoft.cz je 13990 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud