Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

GFI Software se dělí se na LogicNow a GFI

redakce 17.09.2014

Společnost GFI Software oznámila restrukturalizaci společnosti s cílem podpory rychlého růstu svého portfolia produktů.

Značka LogicNow, která obsahuje produkty GFI MAX, cloudové zálohování IASO a další cloudové produkty, se zaměří na technologie SaaS dodávané prostřednictvím modelu předplatného. Značka GFI se soustředí na řešení privátního cloudu dodávaná IT administrátorům a organizacím s koncovými uživateli. Obě značky budou fungovat jako  oddělené entity, nicméně manažerské týmy obou organizací a investoři, jež se doposud podíleli na úspěchu společnosti, zůstávají na svých místech.

Produkt GFI MAX, který tento měsíc oslavil 10 let své existence, je s více než 10 000 zákazníky ve více než 100 zemích oblíbenou platformou pro poskytovatele řízených služeb (MSP). Součástí reorganizace bude přejmenování GFI MAX na MAXfocus. MAXfocus má nyní aktivní komunitu 10 000 poskytovatelů řízených služeb a plány, které zahrnují funkční vylepšování v mnohem rychlejším tempu. Nejnovější funkčnosti, které byly integrovány do platformy MAXfocus, obsahují Web Protection, správu cloudových služeb a hostované zabezpečení elektronické pošty, čímž vytvářejí nejkomplexnější řešení na trhu. Větší MSP poskytovatelé dnes čelí zcela jasným výzvám a stejně jako ti, kdo chtějí svým zákazníkům poskytovat IT podporu nové generace. Vzhledem k očekávání budoucích potřeb zákazníků musejí rozvíjet portfolio služeb a přitom být stále profitabilní. Platformy podprůměrné kvality poskytovatele služeb frustrují a neumožňují jim držet krok s trhem. A to vytváří významnou příležitost pro platformu MAXfocus.

V České republice bude nadále výhradním distributorem produktů LogicNow a GFI společnost PB Com, která je výhradním distributorem produktů GFI Software od roku 2003.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud