Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

GoClever Quantum Colour – barevné a levné 4“ smartphony

Michal Bareš 30.04.2014

GoClever uvádí na trh novou barevnou řadu telefonů s výměnnými kryty, 4“ IPS displejem o rozlišení 800 x 400 bodů a čtyřjádrovým procesorem Cortex A7 za cenu od 2 599 Kč.

web-quantum-400-colour-concept-basic-white-nahled

GoClever Quantum Colour

Nové produkty GoClever zaujmou uživatele, kteří hledají cenově dostupný a relativně svižný smartphone s Androidem a možností personalizace vzhledu. Rámeček telefonu je bílý, ale může být odstraněn a nahrazen temně černým, žlutým nebo modrozeleným panelem či kombinací těchto barev (černá a žlutá, žlutá a modrozelená, modrozelená a černá). Sada v barevném konceptu „The Colour Concept“ obsahuje tři kusy barevných zadních panelů, pogumované rámečky a ochranné folie pro displej.

Co se týče technických specifikací je chytrý telefon GoClever QUANTUM 400 vybaven 4palcovým IPS displejem s rozlišením 800×400 pixelů, čtyřjádrovým procesorem 1,2 GHz Cortex A7, grafickým procesorem Broadcom VideoCore IV, 512 MB RAM a vnitřní pamětí 4 GB. Telefon poskytuje dostatek výkonu, aby si poradil s každodenními aplikacemi a zajistil plynulé surfování po internetu. Zařízení běží na operačním systému Android 4.2, podporuje až dvě karty SIM a je vybaveno dvěma fotoaparáty (0,3 Mpix na přední straně a 2M Mpix na straně zadní). Vnitřní paměť může být rozšířena pomocí karet microSD  (až na 32 GB) a podle výrobce i pomocí microUSB 2.0 OTG flash disku. K dispozici je i 3,5mm audio vstup pro sluchátka. Zařízení je také vybaveno modulem GPS (s podporou A-GPS + GLONASS) s předinstalovanými mapami Polska, České republiky a Slovenska, tunerem FM, světelným senzorem a baterií 1600 mAh. Rozměry telefonu Quantum 400 jsou 117 x 63 x 11,2 mm a přístroj váží 112 g. Doporučená koncová cena se sadou 9 barevných doplňků je 2 599 Kč.

web-quantum-400-colour-concept-nahled

GoClever Quantum Colour


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme