Přejít k hlavnímu obsahu
Tipy a triky

Google rozdává dárky: Praktická aplikace schůzek a připomínek pro mobilní telefony dočasně zdarma

Josef Mika 09.08.2023

Google v současné době rozdává v Obchodě Play aplikaci Připomínka (Reminder) v jinak placené verzi Pro, která běžně stojí 3,69 eura. Akce je k dispozici pouze dočasně - uživatelé systému Android by si tedy měli pospíšit.

Je to známý problém: každý den se podíváte do elektronického kalendáře a nevidíte téměř žádné schůzky, protože je vše plné připomínek. Ať už se jedná o sport, telefonní hovory nebo jen o nepodstatné věci – mnoho uživatelů potřebuje pravidelnou připomínku téměř na všechno.

V tom vám může pomoci aplikace Připomínka (Reminder) Pro v Android verzi. Aplikace nabízí možnost připomínání schůzek a dalších věcí. Samozřejmě si teď položíte otázku, proč k těmto účelům potřebujete kromě standardní aplikace kalendáře ještě další aplikaci.

Chytře používaná aplikace Reminder Pro však ve skutečnosti přináší opravdovou přidanou hodnotu – v kalendáři se vám pak totiž zobrazují pouze skutečně důležité schůzky. Po krátkou dobu máte ještě možnost zajistit si Pro verzi aplikace, která je bez reklam a ušetřit tak 3,69 eura (90 Kč).

reminderpro

Užitečná aplikace Připomínka Pro je akuálně na Google Play zdarma. Má české rozhraní a jednoduché ovládání. Zdroj: Google Play

Upozorňujeme, že můžeme pouze reflektovat aktuální stav těchto bezplatných akcí a nemáme žádný vliv na rozhodnutí vývojářů ukončit je v případě potřeby dříve. Proto byste si měli před stahování vždy ověřit, zda je nabídka stále platná.

Zdroj: Obchod Google Play


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme