Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

GoPay: Elektronický platební systém

redakce 20.07.2010

Rychlejší, výhodnější a jednodušší elektronické platby. Takové zadání dostali vývojáři z mateřské technolgické společnosti Terms. Nový platební systém přináší provozovatelům elektronické komerce výhody nejpoužívanějších platebních metod v jednom technickém řešení. Každý E-shop si tak může snadno vybrat mix deseti platebních metod přímo na míru, přičemž jednotlivé platební metody jsou aktivovány prostřednictvím platební brány. Internetoví podnikatelé tak ocení výraznou úsporu bankovních nákladů, založenou na jedné integraci, jednom smluvním vztahu a jedné poplatkové politice.

Součástí systému GoPay je také jednoduchá a bezpečná elektronická peněženka. Všem uživatelům dává komfort drobných plateb po síti a možnost posílání nebo přijímání peněz online, zejména za služby/zboží (hudbu, filmy, vstupenky, jízdenky atd.). GoPay peněženku lze založit okamžitě a bez potřeby předávání citlivých osobních údajů. Používání je zdarma a například rodiče ji mohou darovat dětem jako modernizovanou verzi kdysi populární kasičky. GoPay peněženka může také napomoci plánované výuce finanční gramotnosti na základních a středních školách, protože interaktivní formou vede k odpovědnému spravování peněz.

Projekt GoPay.com bude v nejbližší době rozšířen s podporou renomovaných finančních institucí do celé Evropské unie. 

Vlastnosti

Zcela zdarma, nepodléhá kontrole a ověření, bez potřeby bankovního účtu, k registraci stačí pouze e-mail, založení během 30 sekund, zajímavá náhrada běžného bankovního účtu, možnost plateb na libovolný bankovní účet.

Přehled podporovaných platebních metod sdružených v systému GoPay

GoPay peněženka, Moneybookers, PayPal (dostupné ve 4. kvartálu 2010), Premium SMS,
superCASH, MojePlatba, ePlatby, mPeníze (dostupné ve 4. kvartálu 2010), TatraPay (dostupné ve 4. kvartálu 2010), Banka, Platební karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro, AMEX, JCB).


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud