Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

GPS lokátory nyní v Electro Worldu

redakce 17.10.2011

Electro World vám pomůže ochránit nejen automobily, ale také uhlídá děti nebo seniory. V aktuální nabídce má špičkové GPS lokátory se zcela unikátními funkcemi. Lokátory vám okamžitě prozradí svou polohu, ale nejen to: Umí zpětně ukázat, kde se pohyboval, a dokonce si můžete nastavit oblast, kterou nesmí lokátor opustit. Pokud by se tak stalo, okamžitě dostanete avízo.

Výhodou lokátorů, které prodává Electro World, je velmi jednoduché ovládání a nízké provozní náklady. Model PGT5020 lze jednoduše nakonfigurovat pomocí SMS, hlasového menu nebo dodávaným softwarem přes PC. Na rozdíl od jiných služeb se neplatí žádný měsíční paušál, platí se pouze SMS, MMS, případně za data, a to podle ceníku operátora. Pokud nebudete zjišťovat informace o poloze, nebudete platit vůbec nic.

Lokátory jsou vhodné pro děti i seniory. Chcete vědět, kde se vaše dítě právě nachází? Nebo kudy chodí ze školy? A kde bylo včera odpoledne? To vše vám stopař prozradí. Kdykoliv lze zaslat požadavek a vrátí se vám SMS s aktuální polohou nebo komfortní MMS, ve které bude výřez mapy s vyznačeným místem polohy. Případně stačí otevřít webovou stránku www.GPSlocator.cz, na které je možné zjistit okamžitou polohu. Unikátní funkcí je hlídání oblasti: Do mapy zakreslíte region, který nesmí lokátor opustit. A pokud se tak stane, budete okamžitě informováni.

 

PGT5020 rovněž poslouží jako špičkový hlídač automobilů, kamionů, stavebních strojů nebo lodí. Na internetu si můžete kdykoliv ověřit, kde se lokátor nachází, a můžete si nechat zobrazit projeté trasy a dokonce vygenerovat i knihu jízd. Tak budete přesně vědět, kudy a kdy auto jezdilo. Model PGT5020 je vybaven i otřesovým čidlem, díky čemuž může spustit alarm, pokud někdo s automobilem neoprávněně nakládá – třeba jej odváží. Instalace do automobilu je přitom velmi jednoduchá a můžete ji zvládnout i svépomocí.

Zařízení má vysoký důraz na bezpečnost. Deaktivovat jej může jen oprávněná osoba a polohu prozradí jen registrovaným číslům, čímž je zaručena plná kontrola nad soukromím.

Lokátor PGT5020 je dostupný ve všech prodejnách Electro World za cenu 6.499 Kč. Školený personál na prodejně každému předvede, jak zařízení funguje a jak jednoduchá je konfigurace.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud