Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Hackněte Windows a získejte odměnu

redakce 21.06.2013

Společně s uvedením Preview verze Windows 8.1 vyhlásí Microsoft odměnu pro každého, komu se podaří v nejnovější verzi jeho operačního systému odhalit jakoukoli bezpečnostní mezeru.

Další odměny budou vypláceny za nápady na nové ochranné prvky Windows a také ze odhalení a nahlášení mezer v zabezpečení internetového prohlížeče Internet Explorer 11 Preview, který bude součástí aktualizace Windows 8.1. Podrobnosti o vyhlášených odměnách:

  • Mitigation Bypass Bounty – odměna až 100 000 USD bude vyplacena za nahlášení nových a unikátních způsobů obejití ochran vestavěných v nejnovější verzi operačního systému Windows (Windows 8.1 Preview).
  • BlueHat Bonus for Defense – odměna až 50 000 USD bude vyplacena za nápad na obranný prvek, který pomůže zablokovat techniku obcházení některého z bezpečnostních prvků nejnovější verze platformy Windows.
  • IE11 Preview Bug Bounty – odměna až 11 000 USD bude vyplacena za nahlášení kritických zranitelností prohlížeče Internet Explorer 11 Preview, který je součástí systému Windows 8.1 Preview.

Další informace jsou k dispozici na webu Microsoft Security Response Center.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud