Přejít k hlavnímu obsahu

HappyCard

Martin Kučera 09.12.2018

Abelssoft HappyCard je nástroj na rychlou a efektivní tvorbu různých druhů pozvánkových a dárkových karet pro všechny možné příležitosti. Což se může na vánoce a Nový rok hodit. ("Plná verze - Chip 01/2019.")

Narozeninová párty za rohem a pozvánky ještě nejsou připraveny? S šikovným nástrojem lze vytvořit vkusné letáčky a pozvánky na několik kliknuti.

HappyCard má jeden velký úkol - maximálně zjednodušit proces tvorby pozvánkových karet a letáčků. Má pro to připravenu pestrou sadu šablon, která běžným uživatelů vystačí pro většinu potřeb. Narozeninové přání, pozvánky na párty, svatební gratulace a kondolence můžete mít hotové již na pár kliknutí. Všechny šablony jsou rozděleny do tří hlavních kategorií – dárkové karty, přání a pozvánky. Pro ostatní situace lze využít manuálního režimu pro vyšší míru přizpůsobení a upravovat či vytvářet zcela vlastní šablony. Všechny připravené šablony lze dále upravovat pomocí přiložených nástrojů, rozdělených do kategorií formuláře (černobílé a barevné ilustrační obrázky) a razítka (poloprůhledné odznaky). Součástí programu je také samozřejmě textový editor, který je srovnatelný s kancelářskými balíky a zahrnuje přidanou nabídkou fontů pro rozšíření možností přizpůsobení. K usnadnění práce při rozesílání hotových pozvánek několika příjemcům dále slouží nástroj na automatickou tvorbu karet pro všechna jména na seznamu.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 700 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Pár kliknutí: Pomocí přednastavených šablon je možné vytvořit efektní karty už na několik kliknutí. Program zahrnuje 50 šablon rozdělených do kategorií dárkových karet, přání a pozvánek, které nabídnou vkusné řešení pro téměř každou příležitost. Vlastní karty: Pro rozšířené možnosti personifikace zahrnuje program také nástroje na editaci přednastavených šablon. Kromě klipartů z různých okruhů disponuje program také poloprůhlednými odznaky a editorem všech jednotlivých prvků na kartě. Rychle a osobně: Součástí přiloženého textového editoru je také nástroj na automatickou tvorbu několika druhů karet v případě tvorby pro více adresátů. Stačí vytvořit proměnlivé textové pole, nastavit parametry jeho fontu a zadat všechna jména příjemců do seznamu.

Vytvořený produkt se dá se světem sdílet několika způsoby, kromě klasického exportu do běžných dokumentových formátů jako PDF, JPG, PNG a BMP umožňuje také snadné sdílení přes sociální sítě či e-mail pomocí odkazu ke stažení. Jednotlivé karty lze také prostřednictvím programu optimalizovat přímo pro tisk bez nutnosti exportu. Pro opakovanou editaci nebo sdílení s dalšími uživateli HappyCard ukládá program projekty do svého vlastního formátu.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2019

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme