Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní konzole Alienware Alpha míří do Evropy

Pavel Trousil 13.08.2014

Výkonná herní konzole Alienware Alpha od výrobce herních počítačů Alienware zamíří v listopadu do domácností v Evropě. Hráčům nabídne sílu špičkových stolních počítačů a velkou knihovnu herních titulů v praktickém a zároveň elegantním těle.

aw-alpha-asm100-lsy-00000f-bk-nahled

Alienware Alpha spojuje flexibilitu a funkčnost osobních počítačů s pohodlím a přístupností herních konzolí. Pařanům i příležitostným hráčům nabídne nejrozsáhlejší knihovnu kvalitních titulů všech žánrů z herní platformy Steam.

Konzole Alienware Alpha bude na trhu v rozdílných hardwarových konfiguracích. Základní varianta nabídne dvoujádrový procesor Intel i3, 4 GB paměti RAM a 500 GB pevný disk. Srdcem té nejvyšší verze může být například čtyřjádrový procesor Intel i7 spolupracující s 8 GB operační paměti, úložištěm pro hry o velikosti 2 TB a grafickou kartou NVIDIA založenou na architektuře Maxwell. Součástí každého balení je navíc herní ovladač Microsoft Xbox 360.

aw-alpha-asm100-lsy-0025rf-bk-nahled

Alienware se rovněž podělil o několik informací týkajících se rozhraní Alpha UI, díky kterému mohou uživatelé konzoli pohodlně ovládat čistě za pomoci přibaleného ovladače. Alienware Alpha při spuštění naběhne standardně právě do Alpha UI, jež navíc spolupracuje s platformou Steam a jejím „televizním“ režimem Big Picture. Všechny potřebné operace, úpravy a nastavení je tak možné provádět bez použití myši a klávesnice. Díky tomu je Alpha ideálním řešením pro hráče, kteří touží po výkonu a flexibilitě PC v komfortním konzolovém provedení.

aw-alpha-asm100-eml-01-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud